Polsat Go, Polsat Box Go: sprawdzamy nowe serwisy VOD

Rebranding marek Grupy Polsat Plus zaowocował zniknięciem z rynku nazw Cyfrowy Polsat GO oraz Ipla i zastąpieniem ich serwisami Polsat Box Go i Polsat Go. Dzięki temu zyskaliśmy możliwość szerokiego wyboru usług, produktów oraz treści. W czym dokładnie możemy wybierać?

Prezentacja partnera

Polsat Box Go i Polsat Go to nowe serwisy, oferujące dostęp do ogromnej ilości zróżnicowanych treści - od telewizyjnych kanałów, poprzez filmy, seriale i bajki, a kończąc na sporcie. Wszystkie one znajdują się w jednym miejscu i można je oglądać na różnych urządzeniach, w dowolnym miejscu i czasie. Oba serwisy są proste w obsłudze - posiadają przejrzystą szatę graficzną, umożliwiające intuicyjne przeglądanie zawartości oraz szereg nowoczesnych funkcji.

Polsat Box Go

Polsat Box Go to dostępny dla każdego serwis streamingowy i VOD, który zastąpił serwisy Ipla i Cyfrowy Polsat Go. Aby z niego korzystać, wystarczy pobrać aplikację Polsat Box Go lub wejść na stronę polsatboxgo.pl. W ten sposób uzyskujemy dostęp do 120 kanałów TV, największych kinowych hitów (także w 4K) oraz możliwość oglądania seriali premium.To także różnego rodzaju produkcje Telewizji Polsat przed telewizyjną premierą, wydarzenia specjalne (na przykład koncert Adele z Los Angeles wraz z rozmową u Oprah Winfrey), największe imprezy sportowe na żywo oraz najświeższe informacje z kraju i ze świata.

Treści dostępne są w  pakietach (Polsat Box Go Sport, Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go HBO) i na dowolnym urządzeniu - telewizorze, smartfonie, tablecie czy komputerze. Można je wykupić na miesiąc w ramach subskrypcji. Polsat Box Go Sport to między innymi kanały Polsat Sport Premium z  Ligą Mistrzów UEFA, CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą oraz Eleven Sports z ligą hiszpańską, włoską i francuską Formułą 1, a także sportowe anteny Polsatu. Polsat Box Go Premium to natomiast 100 kanałów tv, m.in.: Polsat, Polsat News, TV 4, AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel. Ale też nowości filmowe (także w 4K) i seriale premium tj. komediowy "Backdoor - wyjście awaryjne" i kryminalne "Cień", "Osaczony", "Rysa" czy "Układ".

Polsat Box Go to także szereg wygodnych funkcji, jak na przykład system rekomendacji czy możliwość pobrania wybranych interesujących nas treści na urządzenia i oglądanie ich offline. Aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne - smartfony i tablety z systemami operacyjnymi Android, HMS i iOS, a także na wybrane smartTV. Polsat Box Go Sport to 40 zł/mies. w promocji (cena regularna 50 zł/mies.), Polsat Box Go Premium - 30 zł/mies. w promocji (cena regularna 40 zł/mies.), a Polsat Box Go HBO - 25 zł/mies.

Polsat Go

Polsat Go to z kolei serwis i aplikacja z wybranymi treściami Telewizji Polsat w modelu z reklamami. Oznacza to, że jest on bezpłatny i dostępny dla każdego. To z jednej strony mnóstwo programów rozrywkowych ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Dancing with the stars", "Nasz Nowy Dom"), informacyjnych, publicystycznych oraz kulinarnych. Z drugiej - kultowe seriale ( "Miodowe Lata", "Świat według Kiepskich" czy "Daleko od noszy"), polskie komedie ("Kogel-Mogel", "Och Karol", "Seksmisja" czy "Nie lubię poniedziałku") oraz klasyki kina ("Popiół i Diament", "Sami Swoi", "Matka Joanna od aniołów", "Do widzenia, do jutra", "Ostatni dzień lata"). Wspomnieć warto również o serialach Telewizji Polsat, jak choćby "Komisarz Mama", "Przyjaciółki" czy "Pierwsza Miłość" oraz archiwalnych materiałach sportowych (gale FEN i KSW, tenis, koszykówka, siatkówka i piłka nożna).

Oglądanie wszystkich dostępnych treści ułatwia funkcja "Oglądaj dalej". Podpowiada ona, w którym momencie skończyliśmy oglądać lub który odcinek serialu jest następny w kolejności. Co ciekawe, kontynuować oglądanie można na innym urządzeniu. Przykładowo, jeśli obejrzeliśmy interesujący nas film do połowy na telewizorze we własnym domu, możemy dalej oglądać od momentu, w którym skończyliśmy - tym razem na smartfonie. Polsat Go dostępny jest w internecie oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i wybranych Smart TV.

Aby w pełni cieszyć się możliwościami, jakie oferują Polsat Box Go oraz Polsat Go, korzystać warto z sieci 5G, dostępnej w abonamentach sieci Plus. To przede wszystkim szybki internet, który przydaje się, gdy oglądamy film w jakości 4K. Ale też stabilność połączenia - ryzyko zerwania jest bliskie zeru. A nic tak bardzo nie irytuje, jak przerywający internet podczas oglądania ulubionych seriali, programów czy filmów.

Prezentacja partnera

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy