Sprytny sposób na najnowszy iPhone. Można oszczędzić nawet 1600 zł

Plus WYMIANA to prosty sposób nie tylko na posiadanie nowego iPhone, ale również na sporą oszczędność. Oferta pozwala na zakup iPhone w 36 ratach, a następnie zwrot posiadanego modelu, wymianę na nowy i brak konieczności spłacania ostatnich 12 rat. Możliwe staje się więc zaoszczędzenie nawet 33 proc. wartości urządzenia. Oferta dotyczy całego portfolio iPhone dostępnego w Plusie.

Artykuł sponsorowany

Aby wejść w posiadanie nowego iPhone, wystarczy wybrać dowolny abonament i podpisać umowę na 36 rat w ofercie Plus WYMIANA. Po spłaceniu 24 z nich każdy klient będzie mógł podjąć decyzję, co chce dalej zrobić. Opcje są dwie: spłata pozostałych 12 rat i pozostawienie sobie telefonu na własność lub zwrot urządzenia, wybranie nowego iPhone i podpisanie kolejnej umowy. To rozwiązanie pozwala na spore oszczędności, ponieważ 12 rat pozostaje niejako anulowanych. W praktyce oznacza to oszczędność sięgającą nawet 33 proc. wartości urządzenia.

Zamiana starego iPhone na nowy to oszczędność nawet 1600 zł

Oferta Plus WYMIANA dotyczy to zarówno nowych, jak i obecnych klientów sieci. Pamiętać przy tym należy, iż obecni klienci Plusa, którzy przedłużają dotychczasową umowę abonamentową, nie zapłacą opłaty początkowej za iPhone. Z kolei dla nowych abonentów wyniesie ona nie więcej niż 10 proc. wartości sprzętu, a reszta zostanie rozłożona na raty.

Skalę oszczędności w ramach Plus WYMIANA najlepiej widać na konkretnych liczbach. Przykładowo nowi klienci Plusa, którzy wybiorą iPhone 13 Pro 128 GB w programie Plus WYMIANA z opłatą początkową, po obowiązkowych 24 ratach (136,25 zł/mies.) zapłacą łącznie 4038 zł. Wybierając wymianę urządzenia na nowszy model, oszczędzą w ten sposób ponad 1600 zł.

Podczas zwrotu starego iPhone i wymiany na nowy model należy zadbać o dobry stan urządzenia. Telefon oczywiście może posiadać standardowe oznaki użytkowania, ale musi być w pełni sprawny technicznie i mieć usunięte wszystkie dane.

Istnieje również możliwość zapłacenia od razu pełnej kwoty za wybrany model iPhone.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Aby skutecznie zabezpieczyć się przed różnego rodzaju uszkodzeniami iPhone, skorzystać warto z  Serwisu Urządzenia Premium. To koszt wynoszący jedynie 20 zł za 30 dni. Naprawa urządzenia odbywa się bez utraty gwarancji - usługa wykonywana jest w autoryzowanym serwisie. W przypadku nieposiadania usługi naprawa odbywa się na koszt klienta (wyjątkiem są oczywiście naprawy gwarancyjne).

Wszystkie dostępne w ramach usługi Plus WYMIANA urządzenia wspierane są technicznie przez Apple. Oznacza to możliwość korzystania z takich certyfikowanych funkcji, jak m.in. 5G, eSIM, FaceTime over Cellular, LTE oraz Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługują wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE, czyli trzeciej generacji. Aby sieć 5G działała poprawnie, konieczne jest zaktualizowanie systemu iOS do wersji 15.4 lub nowszej.

Lista dostępnych urządzeń stale się powiększa

Smartfony iPhone dostępne są w sprzedaży w salonach oraz na stronie internetowej Plusa. Najwięcej modeli znajduje się w stacjonarnych Punktach Sprzedaży i ich oferta może różnić się względem stanu na stronie internetowej.

W przypadku niedostępności wybranego modelu na stronie www możliwa jest rezerwacja i skorzystanie z opcji "zostaw numer" bądź "zamów do salonu". Najlepszą dostępnością cieszą się obecnie modele iPhone 13 128 GB, iPhone 13 256 GB, iPhone 13 Pro 128 GB oraz iPhone SE 2022 64 GB.

Lista dostępnych urządzeń marki Apple będzie regularnie rozszerzana. Przed skorzystaniem z oferty warto zapoznać się z dostępnymi produktami na stronie plus.pl/iphone.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne