Reklama

Ta opaska ujawni, ile kalorii spalasz podczas seksu

Urządzenia śledzące aktywność fizyczną są ostatnio coraz popularniejsze. Firma Bondara opracowała podobny gadżet, który przyda się w sypialni.

Bieganie i jazda na rowerze są zdrowe, a za pomocą inteligentnej bransoletki lub zegarka i aplikacji Endomondo szybko możemy zliczyć ilość spalonych kalorii. SexFit to odpowiedni tradycyjnej bransoletki fitness, który analizuje aktywność podczas fizycznych zbliżeń. Obręcz, którą zakłada się na penisa, jest odpowiednikiem trenera osobistego, który za pomocą wibracji i świetlnych powiadomień sygnalizuje utrzymywanie odpowiedniego tempa.

Sprzęt zlicza spalone podczas stosunku kalorie i pchnięcia na minutę, a ponadto podtrzymuje erekcję. SexFit połączymy ze specjalną aplikacją na smartfonie, która poinformuje nas o postępach podczas łóżkowych aktywności. W razie potrzeby, osiągnięciami możemy podzielić się ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Pierścień SexFit to na razie prototyp, ale pod koniec bieżącego roku mają rozpocząć się testy na ochotnikach. Gadżet do sprzedaży ma trafić w przyszłym roku, nie wiadomo w jakiej cenie.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: opaska do ćwiczeń | seks | kalorie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama