11 proc. mężczyzn woli iPada od kobiety

To nie jest ponury żart, to dzisiejsza rzeczywistość. Aż 11 proc. facetów wolałoby dostać od losu nowego iPada, niż nową dziewczynę. Ba, są nawet tacy, którzy zrezygnowaliby z bycia w swoim obecnym związku, jeśli ktoś w zamian dałby im tablet Apple.

"Daily Express" podaje wyniki ankiety online serwisu RoxyPalace.com. Poproszono w niej mężczyzn o odpowiedź na pytanie, czy woleliby nową dziewczynę, czy może nowego iPada. I wyobraźcie sobie, że aż 11 proc. ankietowanych opowiedziało się za tabletem. Ale to nie wszystko. Aż 3 proc. facetów, którzy odpowiedzieli na ankietę, zadeklarowało, że gdyby dostali od kogoś nowego iPada za porzucenie swojej kobiety, zrobiliby to bez namysłu. Wynikami jest zaskoczony nawet rzecznik serwisu, który tę ankietę zamieścił.

iPad lepszy od kobiety? Jak tak można - podyskutuj na forum

Oczywiście, kobiety są istotami lepszymi od nas. 96 proc. z nich zdecydowanie wolałoby dostać od św. Mikołaja nową miłość, niż nowy gadżet. Ale i one nie są bez grzechu - 44 proc. ankietowanych, w tym zapewne sporo kobiet, używało aplikacji, by rozwiązać problem w związku, a 15 proc. regularnie poszukuje porad na tematy damsko-męskie w sieci. Innymi słowy, internet i nowe gadżety nie zawsze przeszkadzają, czasem też pomagają budować relacje międzyludzkie.

Reklama

Michał Wilmowski

http://vbeta.pl

vbeta
Dowiedz się więcej na temat: proca | tablet | iPad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy