Ballmer wskazuje ile może kosztować Surface

Gdy Microsoft zaprezentował swój pierwszy tablet, opinia publiczna odebrała go niezwykle pozytywnie. Oprócz specyfikacji i szczegółów na temat niektórych akcesoriów, Microsoft nie podzielił się jednak informacjami na temat dostępności i ceny Surface. Dlatego też zaczęły się pojawiać niezwykle optymistyczne plotki, według których tablet miał kosztować nie więcej niż 200 dolarów. Steve Ballmer właśnie rozwiał te nadzieje...

Ballmer w wywiadzie udzielonym "Seattle Times" zaznaczył, że zdaje sobie sprawę, że na konferencji prasowej nie padły żadne szczegóły dotyczące ceny tabletu Surface. Teraz określił on, że urządzenie to będzie dostępne w cenach zbliżonych do tradycyjnego komputera PC i podał widełki, w których się one zmieszczą. Uśredniając, Surface kosztował będzie około 500 dolarów - Ballmer podał bowiem ceny w przedziale od 300 do 700 lub nawet 800 dolarów.

CEO Microsoftu wyraził jednocześnie swoje zdanie na temat tańszych produktów tego typu. Stwierdził on, że tańsze urządzenia w rzeczywistości potrafią znacznie mniej i w ostatecznym rozrachunku nie są na dłuższą metę opłacalne.

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Steve Ballmer | Surface | tablet | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy