Będzie Samsung Galaxy Note w wersji 10,1-calowej

Mimo że na targach MWC 2012 Samsung nie pokaże następcy kultowego Galaxy S II to w Barcelonie nie zabraknie nowych gadżetów. Jednym z ciekawszych może być 10,1-calowy Galaxy Note.

Pierwsze skrzypce w tym oryginalnym tablecie/smartfonie (niepotrzebne skreślić) grać będzie cyfrowy rysik S-Pen, znany z 5,3-calowego modelu. W klasycznym Galaxy Note to właśnie dobrze zoptymalizowany digitizer był wymieniany jako jedna z głównych zalet urządzenia. Samsung ma nadzieję, że podobnie będzie w przypadku nowego produktu.

Przedstawiciele Samsunga już kilkukrotnie zapowiadali, że są tak bardzo zadowoleni z S-Pen, że zamierzają wykorzystać go w większych urządzeniach (czyli tabletach). Koreański producent słowa dotrzyma, a pierwszą tego oznaką będzie Galaxy Note 10.1.

Informacja o premierze 10,1-calowego Galaxy Note na MWC 2012 pojawiła się na oficjalnym blogu Samsunga, ale jak to w tego typu historiach często bywa, błyskawicznie zniknęła. Redaktorzy Slashgear zdążyli jednak wychwycić tę zaskakującą wiadomość.

Szczegóły dotyczące specyfikacji technicznej większego Galaxy Note nie są znane, choć można spodziewać się kilku znaczących usprawnień. Czy wśród z nich nie zabraknie Androida 4.0? Wszystko wskazuje, że pomimo braku Galaxy S III, na targach MWC 2012 Samsung nie będzie próżnował.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samsung | Samsung Galaxy | tablet | Smartfon | Android | Samsung Galaxy Note

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy