Dialog rusza z internetem 1 Gb/s za 59 zł

Telefonia Dialog oficjalnie poinformowała, że 1 września wprowadza na rynek ofertę dostępu do szerokopasmowego Internetu: "Testuj internet 1 Gb/s - płać za 1 Mb/s". Gigantyczne przyspieszenie internetu w sieci Dialog dostępne będzie już za 59 zł.

Dla klientów indywidualnych, którzy chcą korzystać z internetu, Dialog przygotował innowacyjną ofertę. Kupując usługę DialNet 1 Mb/s (w cenie 59 zł/miesiąc), abonent otrzymuje możliwość testowania łącza o przepustowości 1 Gb/s bez żadnych dodatkowych opłat.

Promocja startuje od 1 września i potrwa do końca 2010 roku. Dotyczy umów zawieranych na 12 miesięcy. Podwyższenie prędkości obowiązywać będzie przez cały okres trwania umowy. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty "Promocyjne 1Gb/s" jest terminowe wypełnianie ankiet dotyczących funkcjonowania usługi.

- Testując tę usługę, użytkownicy będą mogli podzielić się z Dialogiem swoimi opiniami, oczekiwaniami i wymaganiami dotyczącymi ultraszybkiego łącza. Mamy nadzieję, że zebrane informacje pozwolą nam udoskonalić świadczone usługi, zapewniając tym samym ich najwyższą jakość. Odpowiemy też sobie na pytanie, komu i do korzystania z jakich usług potrzebne jest 1 Gb/s - dodaje Robert Banasiak.

Reklama

Nowa oferta jest ograniczona terytorialnie. Będzie dostępna w wybranych miastach. Już od 1 września we Wrocławiu, Łodzi, Bielsku - Białej i Lublinie, a niebawem w Legnicy, Elblągu, Pasłęku, Zielonej Górze i Aleksandrowie Łódzkim. Lista miast i lokalizacji ciągle się rozwija - wraz z rozbudową i modernizacją infrastruktury operatora . Nowa oferta została przygotowana dla nowych i dotychczasowych klientów w ramach własnej sieci Dialogu.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: dialog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy