Era będzie Erą!

Trwająca od kilku lat walka o Polską Telefonię Cyfrową, operatora sieci Era, opóźnia wprowadzenie marki T-Mobile na polski rynek.

Właściciele Deutsche Telekom na razie nie zamierzą zamienić marki Era na T-Mobile. - Nie podejmiemy daleko idących decyzji, takich jak rebranding, gdy sytuacja wokół spółki jest postrzegana przez media i opinię publiczną jako niestabilna. To nie znaczy, że nie uważamy się za właściciela - powiedział cytowany przez agencję ISB Manfred Balz, główny prawnik grupy DT.

Wszystko rozchodzi się o decyzję Sądu Najwyższego, który uznał wniosek Elektrimu Telekomunikacja o kasację na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wyroku wiedeńskiego Trybunału Arbitrażowego.

Reklama

Wyrok Trybunału Arbitrażowego w Wiedniu był kluczowym w sporze między Elektrim Telekomunikacja a Deutsche Telekom o 48 proc. udziałów Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci telefonii komórkowej Era i Heyah.

Oznacza to, że Deutsche Telekom nie jest większościowym udziałowcem Polskiej Telefonii Cyfrowej. Niemcy posiadają obecnie 49 proc. udziałów w PTC.

PG

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: deutsche telekom | Era

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy