iPad 3 już 7 marca?

Prawdopodobnie 7 marca odbędzie się prezentacja związana w jakiś sposób z urządzeniami iPad, o której plotki rozsiewane były już w zeszłym tygodniu. Teraz dowiadujemy się, że najprawdopodobniej tego dnia pokazany zostanie iPad 3.

Choć nikt go jeszcze nie widział, na podstawie samych plotek można pokusić się o przedstawienie jego specyfikacji. Sercem urządzenia będzie prawdopodobnie czterordzeniowy procesor A6. iPad 3 pojawi się w dwóch wersjach - wyposażony w Wi-Fi, bądź w Wi-Fi oraz GSM/CDMA/LTE.

Ulepszone zostaną kamery - główna nagrywać będzie w HD, natomiast skierowana na użytkownika ma mieć 8 megapikseli. Dotykowy wyświetlacz Retina ma mieć rozdzielczość 2048 na 1536 pikseli. Spekuluje się nawet na temat ceny urządzenia, która wynosić ma około 500 dolarów, co pociągnie za sobą obniżkę cen starszego modelu.

Oczywiście są to tylko plotki, ale nieprzypadkowo pojawiają się z taką intensywnością właśnie teraz. Do 7 marca zostały tylko trzy tygodnie, wcześniej czy później się przekonamy co z tego jest prawdą.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPad | tablet | Apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama