iPhone 5 już w czerwcu?

O smartfonie iPhone 5 mówiło się już w zeszłym roku. Apple zaskoczyło nas jednak premierą iPhone'a 4S, będącego ulepszoną wersją czwórki. Teraz temat iPhone'a 5 znów wraca, zaś wg. najnowszych informacji, jego premiera ma odbyć się już w czerwcu tego roku.

Zazwyczaj premiery kolejnych generacji iPhone'a odbywały się na corocznych, czerwcowych konferencjach Apple WWDC. Firma zerwała jednak z tą tradycją wraz z prezentacją iPhone'a 4S, którego prezentacja miała miejsce w październiku 2011 roku.

Choć nie możemy być pewni nazwy nowego modelu - Apple najprawdopodobniej wzorem iPada nazwie go po prostu "nowy iPhone". Według najnowszych informacji pochodzących od firmy Foxconn, jego premiera ma nastąpić już za dwa miesiące.

Podczas wywiadu w telewizji TV-Tokio pracownik firmy Foxconn odpowiedzialny za rekrutację pracowników wspomniał, że nowej generacji iPhone'a powinniśmy spodziewać się już w czerwcu, zaś z powodu uruchomienia jego produkcji firma planuje zatrudnić aż 18 tys. nowych pracowników do dotychczasowych 80 tys. już pracujących przy jego produkcji. Dla przypomnienia - Foxconn jest jednym z głównych producentów produktów firmy Apple.

Reklama

Moim zdaniem jest mało prawdopodobne, aby rekruter podwykonawcy posiadał informacje na temat wewnętrznych planów firmy z Cupertino. Mówi się również, że informacje o zatrudnieniu nowych pracowników dotyczą jedynie uruchomienia produkcji nowego urządzenia, która ma rozpocząć się w już czerwcu, zaś jego premiera ma odbyć się, wzorem poprzednika, w październiku tego roku.

Damian Krysa

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: apple | iPhone 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy