iPhone przeszkodą w zdobyciu mieszkania

Znakiem naszych czasów jest telefon komórkowy. To nie tylko narzędzie do komunikacji. To również wyznacznik statusu społecznego i jak zaraz się dowiecie, również wielka przeszkoda w zdobyciu sublokatora. Posiadacze iPhonów mają tę drogę utrudnioną. Dlaczego?

Na świecie nie brakuje miłośników produktów Apple'a. Ślepo zapatrzonych w wizję Steve'a Jobsa. Nie brakuje również zagorzałych przeciwników. Rozkład sił musi być w naturze zachowany.

25-letni, przyszły mieszkanie Nowego Jorku, należy do tej drugiej grupy ludzi. Mężczyzna przeprowadza się do amerykańskiej metropolii, ale za żadne skarby nie chce mieszkać z użytkownikiem iPhone'a. Przekaz jest jasny. Jeśli zaprzedałeś dusze Joboswi, nie możesz zostać sublokatorem wspomnianego Amerykanina. Używanie iPhone'a lub iPada w jego towarzystwie, skutkuje palpitacjami serca. Facet nie ma zamiaru słuchać opowieści o tym, jakie wspaniałe aplikacje posiada twój telefon.

Reklama

Kiedyś pod uwagę brało się inne czynniki. Czy ktoś pali papierosy, czy prowadzi imprezowy tryb życia no i oczywiście czy dba o porządek. Teraz kryteria się zmieniają. Ważne jest to jaki posiadasz telefon, czy lubisz określone gry. Co śmieszne, jeśli grasz w "Starcrafta 2", masz większa szanse na wspólne wynajmowanie mieszkania niż inni. Świat oszalał?

Artur Starzyk

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: telefon | mieszkanie | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy