LG chce stworzyć "myślący smartfon"

LG chce jako pierwsza firma na świecie wyprodukować tzw. "myślący smartfon". Dyrektor zarządzający LG Mobile Communications, Kwon Bong-suk, oświadczył w wywiadzie dla koreańskiego serwisu Inews24, że Apple nie jest jedynym producentem, który może zadziwiać nas spektakularnymi innowacjami.

I choć trudno nie zgodzić się z tym wnioskiem, to jednak warto zadać pytanie, co tak naprawdę konkretnie oznacza termin "myślący smartfon"?

By przybliżyć nam ogólny sens tego pojęcia, nie posiadając w zanadrzu dobrze brzmiącej, wmyślonej przez marketingowców formułki, Kwon Bong-suk posłużył się bardzo obrazowym porównaniem. Parafrazując jego słowa, gdybyśmy nastawili budzik przykładowo na 8 rano, a urządzenie - śledząc ruch na drogach - wykryłoby jego olbrzymie natężenie na trasie prowadzącej na miejsce naszego spotkania umówionego na 9-tą, to obudziłoby nas odpowiednio wcześniej, tak byśmy mogli na nie, pomimo niesprzyjających warunków, zdążyć. Brzmi bardzo ciekawie.

Reklama

Niestety, Managing Director LG MC nie zdradził już ani jednego szczegółu więcej, wspominając jedynie, że jeśli wszelkie próby wypadną pomyślnie "myślący smartfon" trafi do sprzedaży w cenie około 100 dolarów.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy