Miedwiediew dostał iPhone'a 4 od Jobsa

Prezydent Rosji, Dmitrij Miedwiediew, podczas swojej wizyty w Dolinie Krzemowej odwiedził siedzibę główną Apple w Cupertino. Przywitał go sam Steve Jobs, wręczając mu najnowszego iPhone'a.

Dmitrij Miedwiediew oficjalnie stał się pierwszym Rosjaninem, który dostał najnowszego iPhone'a. Otrzymał go osobiście od Steve'a Jobsa, założyciela i szefa Apple. Nie od wczoraj wiadomo, że prezydent Rosji jest fanem urządzeń spod znaku Apple - Miedwiediew m.in. korzystał swobodnie ze swojego iPhone'a się podczas konferencji prasowej z prezydentem Francji, Nicolasem Sarkozy, w Moskwie.

Apple nie było jedynym potentatem technologicznym, jakiego Dmitrij Miedwiediew odwiedził podczas swojej wizyty w Kalifornii. Prezydent Rosji napisał także swojego pierwszego w życiu tweeta w serwisie Twitter, odwiedził siedzibę telekomunikacyjnego giganta Cisco oraz sprawdził, jak przebiegają prace nad rosyjskim odpowiednikiem Google - Yandex. Co ciekawe, pierwszą osoba, która powitała Miedwiediewa na Twitterze był sam prezydent Obama.

Nie wiadomo, czy Miedwiediew już korzysta z iPhone 4. Samo urządzenie prawdopodobnie trafi do Rosji we wrześniu.

ŁK

Reklama

INTERIA.PL/AFP
Dowiedz się więcej na temat: wizyta | prezydent | Dmitrij Miedwiediew | Apple | prezydent Rosji | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy