Mit kobiety z komórką obalony

Wielu uważa, że zarówno telefony stacjonarne jak i komórki są wiecznie oblegane przez kobiety i gdyby rozmowy były darmowe to zapewne dzięki Paniom czas pracy aparatów telefonicznych skróciłby się z powodu ich przegrzania. Nie ulegajmy jednak stereotypom...

Co powiecie na faceta zniewolonego telefonią XXI wieku? Mieszkaniec Kanady o polskim imieniu i nazwisku, Piotr Staniaszek, dostał za poprzedni miesiąc rachunek w wysokości 85 tysięcy dolarów kanadyjskich. Nie jest to pomyłka komputera zarządzającego siecią operatora, a wina klienta sieci Bell Mobility. Staniaszek po prostu zbyt długo korzystał z internetu w swoim telefonie komórkowym Motorola Krzr.

Kanadyjska sieć zredukowała wysokość opłaty do kwoty 5 tysięcy dolarów kanadyjskich litując się nad swoim klientem. Był to swoisty gest dobrej woli w stosunku do klientów.

Reklama

Użytkownik miał jednak coś na swoją obronę - jak twierdzi, w zeszłym miesiącu wykupił usługę nielimitowanego dostępu do sieci w telefonie za kwotę 10 dolarów. Myślał zatem, że usługa dostępna jest nadal... Najwidoczniej się przeliczył.

PCArena.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy