Mobilny internet do 21 Mb/s

Telefonia Dialog wprowadza mobilny internet. Dzięki nowej ofercie operator zapewnia dostęp do internetu praktycznie w każdym miejscu oraz szybki transfer danych - nawet do 21 Mb/s. Usługa świadczona jest na infrastrukturze spółki Polkomtel, operatora komórkowej sieci Plus.

Nowa usługa DialNet Mobilny umożliwia korzystanie z internetu przy pomocy dedykowanej karty SIM i modemu. Występuje w dwóch wariantach: DialNet Mobilny Standard - z limitem 250 MB danych i DialNet Mobilny Max - z limitem 1,5 GB danych. Operator oferuje szybki transfer danych - do 21 Mb/s, w przypadku korzystania z modemu, który taki transfer zapewnia.

DialNet Standard jest adresowany do klientów okazjonalnie korzystających z internetu lub do zastosowania w terminalach płatniczych, np. w restauracjach czy pubach. DialNet Max dedykowany jest do codziennych zastosowań w domu lub biurze, głównie w celu przeglądania stron www, korzystania z poczty e-mail, komunikatorów, odbioru radia internetowego itp.

Zarówno usługę DialNet Mobilny, jak i modem umożliwiający korzystanie z niej Dialog oferuje w specjalnej promocji. W ofercie promocyjnej klient zyskuje podwojenie miesięcznych limitów danych wynikających z taryfy DialNet Mobilny bez zmiany opłat abonamentowych. Abonent co miesiąc otrzymuje ekstra nawet 1,5 GB danych. DialNet Mobilny Standard o przepływności 500 MB można mieć już w promocyjnej cenie 29,00 zł z VAT miesięcznie, a DialNet Mobilny Max o przepływności 3 GB - za 49,00 zł z VAT. Dodatkową zaletą dla korzystających z promocji są zniżki na opłacie aktywacyjnej (po najniższej na rynku cenie 19 zł przy umowie na 24 m-ce) i na zakup modem (modem USB Huawei E1750). Dostępne są dwa warianty umowy - na 12 i 24 miesiące.

Reklama

Media2
Dowiedz się więcej na temat: operator | standard | dialog | transfer | Internet | mobilny internet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy