Mobtech.pl - mobilne technologie w INTERIA.PL

Startujemy z mobtech.interia.pl - serwisem poświęconym telefonom, tabletom, aplikacjom, operatorom komórkowym oraz wszystkim innym informacjom związanym z mobilnymi technologiami.

Na początku był komputer. A potem smartfon. No, dobrze. Nie do końca. Na początku było liczydło. Potem zastąpił je kalkulator, który znowuż został wyparty przez jego znacznie większy odpowiednik - komputer osobisty. A dzisiaj? Dzisiaj prawdziwie osobistym urządzeniem nie jest już przysłowiowy "PeCet", czy nawet notebook - tylko smartfon lub tablet. 

Miliard osób na całym świecie każdego dnia korzysta ze smartfona. Nasz telefon potrafi znacznie więcej niż komputer, który koordynował lądowanie człowieka na Księżycu, a z domu prędzej wyjdziemy bez portfela niż bez smartfona. Szczególnie, że tym drugim coraz częściej można płacić. Z pierwszego natomiast raczej nie zadzwonimy.

Reklama

W serwisie Nowe Technologie INTERIA.PL od 6 lat codziennie pisaliśmy o najnowszych urządzeniach mobilnych. Jednak nadszedł moment, aby powołać do życia zupełnie osobny serwis informacyjny dedykowany właśnie mobilnym technologiom - tak narodził się mobtech.pl.  Znajdziecie w nim najnowsze informacje o smartfonach, tabletach, mobilnych aplikacjach oraz sprzęcie. Newsy, artykuły, porady, pojedynki najlepszego sprzętu, galerie oraz materiały wideo. Nie myślcie jednak, że zapomnieliśmy o "zwyczajnych" telefonach - wręcz przeciwnie. Oprócz sekcji dedykowanej komórką, nie zabraknie informacji o ofertach czterech największych operatorów oraz innych dostawców tego typu rozwiązań. A na sam koniec zostawiamy odrobinę nostalgii - czyli dział Retro. Niech Nokia 3310 i jej niezniszczalna siła towarzyszy nam od pierwszego dnia działania serwisu.

Zatem, mamy nadzieję, że nasz nowy serwis przypadnie Wam do gustu i będziecie z niego korzystać zarówno przy pomocy urządzeń mobilnych (bez obawy, mamy wersję mobilną:), jak i z komputerów. Które na szczęście nie planują na razie podzielić losów liczydła i kalkulatora.

Kochamy mobilne gadżety, nie możemy bez nich żyć i chcemy dzielić się z Wami wiedzą o nich. Nie zależnie od tego, czy jeszcze nie mieliście pierwszego smartfona czy jesteście mobilnym weteranem.

Mobtech - Piękny jak sprzęt Apple, szybszy od czterordzeniowych procesorów i nie do zdarcia jak Nokia 3310

To oczywiście dopiero początek - serwis będzie rozrastał się o kolejne funkcjonalności i rozwiązania. Ale to wszystko z czasem...

Miłej lektury,
Łukasz Kujawa i zespół Mobtech.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: komórki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy