Neostrada TP przyśpieszy do 40 Mb/s

Jeszcze w tym roku użytkownicy internetu w telekomunikacji Polskiej mogą spodziewać się znacznego przyspieszania. Prezes TP zapowiada Neostradę o prędkości 40 Mb/s.

Kilka miesięcy Telekomunikacja Polska przyspieszyła swoją internetową usługę Neostrada do 20 Mb/s. Jednak nie jest to ostatnie zdanie operatora w tym zakresie. - W końcu tego roku lub na początku roku przyszłego uruchamiamy nową technologię. Nową, dużo szybszą Neostradę o prędkości przynajmniej 40 Mb/s - zapowiedział na antenie TVN CNBC Biznes Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej.

Prezes TP potwierdził także, że kontynuowana będzie obniżka cen Neostrady. - Kolejne zmiany dzięki porozumieniu z UKE będą możliwe wczesną jesienią. Będą to ruchy na samej Neostradzie, jak i na Neostradzie połączonej z telewizją - dodał prezes TP.

Reklama

Przypomnijmy, że w maju 2010 roku Grupa TP poinformowała także o testach najnowszej wersji technologii VDSL2. W porównaniu z dotychczas stosowanymi odmianami, które pozwalają zaoferować internet o prędkości 20 - 50 Mb/s, nowa wersja umożliwia osiągniecie jeszcze większej przepływności, nawet przekraczającej 100 Mb/s.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Orange Polska S.A. | neostrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy