Reklama

Netbook do neostrady za złotówkę - Aspire One D255

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę promocyjną neostrady - NeoNetbook za 1 zł. Przy podpisaniu 24-miesięcznej umowy klienci zyskują poręczny netbook Acer Aspire One D255.

Możliwość zakupu komputera za symboliczną złotówkę przysługuje w opcjach neostrady 2, 6, 10 oraz 20 Mb/s. Oferowany w promocji netbook należy do jednej z najpopularniejszych na świecie serii tego typu urządzeń - Acer Aspire One. Model wyposażony jest w wyświetlacz Acer CrystalBrite o rozdzielczości 10,1 cala, podświetlany diodami LED, co zapewnia lepszą jakość obrazu i zużywa o ponad 20 proc. mniej energii niż typowe wyświetlacze. Działa w oparciu o procesor Intel Atom N450 (1,66 GHz). Zawiera 1 GB pamięci DDR3 i dysk twardy o pojemności 160 GB, a także czytnik kart pamięci. W netbooku zainstalowany jest system operacyjny Windows 7 Starter oraz Office 2010 Pakiet Startowy.

Dzięki wzmocnionej baterii czas pracy netbooka wynosi do 8 godzin. Komunikację umożliwia wbudowany moduł Wi-Fi oraz kamerka internetowa.

Dodatkową korzyścią wynikającą z promocji są stawki abonamentu neostrady, a także obniżka opłaty aktywacyjnej do 19,90 zł dla klientów, którzy wraz z podpisaniem umowy lub aneksu zdecydują się na otrzymywanie rachunków w formie elektronicznej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy