Nokia pokaże swojego Asa już w styczniu?

Wbrew wcześniejszym doniesieniom, Nokia 900 wcale nie umarła. Wręcz przeciwnie, model 900 Ace ma szanse ujrzeć światło dzienne już w styczniu.

Wcześniej mówiło się o tym, że Ace być może zostanie zaprezentowany w lutym podczas Mobile World Congress, ale z uwagi na odbywające się w połowie stycznia targi CES 2012 możliwe, że premiera nastąpi o miesiąc wcześniej. Ma to związek z tym, że Nokia z pomocą słuchawek z mobilnymi okienkami zamierza podbić Stany Zjednoczone i osiągnąć na tamtejszym rynku znacznie lepsze wyniki niż dotychczas. Przyda się też kampania reklamowa na szeroką skalę.

Po raz kolejny potwierdzają się najważniejsze parametry techniczne: ekran 4,3 cala ClearBlack AMOLED, procesor 1,4 GHz (zapewne jednordzeniowy Snapdragon) i aparat 8 Mpix z optyką Carl Zeiss. Nowością jest natomiast informacja o Windows Phone 7 w wersji Tango. Zatem, tak jak można się było spodziewać (i o czym świadczy wyższy numer), 900 Ace to nieco przerośnięta osiemsetka z większym ekranem i - o ile informacje się potwierdzą - modułem LTE.

Jeśli tylko 900 nie będzie znacznie droższa niż Lumia 800, na pewno znajdzie swoich amatorów wśród osób poszukujących jak największego ekranu. Obecnie trudno dokładniej oceniać jej szanse, gdyż oficjalne dane techniczne nie są dostępne.

Reklama

Kamil Homziak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ace | Nokia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy