Reklama

Nowa oferta Idea POP

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea, poinformowała o wprowadzeniu zmian w taryfie Zrób To Sam w usłudze bezabonamentowej Idea POP. Nowa oferta dostępna będzie już od 15 kwietnia w Idea POP zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych użytkowników tej popularnej oferty telefonów na kartę.

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea, poinformowała o wprowadzeniu zmian w taryfie Zrób To Sam w usłudze bezabonamentowej Idea POP. Nowa oferta dostępna będzie już od 15 kwietnia  w Idea POP zarówno dla dotychczasowych, jak  i nowych użytkowników tej popularnej oferty telefonów na kartę.

Zmiany wprowadzane od 15 kwietnia br. dotyczą: tańszych SMSów po 17 gr. VAT (0,17 zł) w sieci Idea oraz naliczania sekundowego połączeń 1/1 sek. od początku rozmowy do ponad 6 milionów klientów Idei. Zmiany zostaną wprowadzone jako zniżki w taryfie Zrób To Sam w Idea POP. Stawki opłat za połączenia w Idea POP obecnie to już od 0,60 PLN z VAT z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zrób to sam | idea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy