Orange - nowa oferta radiowego internetu

W ofercie usług radiowego dostępu do internetu (CDMA) w Orange są dostępne nowe opcje usług, z miesięcznymi limitami transferu zwiększonymi do 10 GB.

Z nowych, większych limitów miesięcznego transferu mogą skorzystać klienci indywidualni kupujący usługę radiowego dostępu do internetu - Orange Freedom Pro oraz firmy kupujące usługę Internet dla Firm Pro. W każdej z usług do wyboru są dwie opcje różniące się ceną abonamentu i miesięcznym limitem na transmisję danych wynoszącym 3 lub 10 GB.

Cennik:

- Orange Freedom Pro 3 GB - 49 zł z VAT

- Orange Freedom Pro 10 GB - 119 zł z VAT

- Internet dla Fim Pro 3 GB - 40 zł + VAT

- Internet dla Firm Pro Premium 10 GB - 89 zł + VAT

Klienci chcący przetestować działanie usługi mogą skorzystać również z oferty na próbę, pozwalającej sprawdzić działanie usługi przez okres do 30 dni. Przygotowano także dodatkowe pakiety danych pozwalające na jednorazowe lub stałe zwiększanie miesięcznego limitu transferu danych.

Reklama

Pakiety jednorazowe w ofercie Orange Freedom Pro:

- pakiet 0,5 GB - aktywacja: 10 zł z VAT

- pakiet 1 GB - aktywacja: 15 zł z VAT

- pakiet 2 GB - aktywacja: 20 zł z VAT

Pakiety jednorazowe oraz automatycznie odnawialne (do wyboru) w ofercie Internet dla Firm:

- pakiet 1 GB - aktywacja lub abonament: 9 zł + VAT

- pakiet 3 GB - aktywacja lub abonament: 21 zł + VAT

Ponadto, klienci indywidualni kupujący usługę otrzymają w promocji comiesięczne Pakiety Złotówek, o wartości do 30 zł, a klienci biznesowi Pakiety Minut na Firmę o wartości do 120 minut. W obu przypadkach, otrzymane środki można wykorzystać na usługi w Orange i połączenia z numerami stacjonarnymi.

Usługi radiowego dostępu do internetu - Orange Freedom Pro i Internet dla Firm Pro są świadczone w technologii CDMA. Umożliwiają dostęp do szybkiego, szerokopasmowego internetu w miejscach, gdzie nie istnieją warunki techniczne do podłączenia sieci kablowej. Dzięki zastosowaniu routerów, dostęp może być dzielony na kilka komputerów. Z ofertami usług radiowego dostępu do internetu, można je kupić w cenie już od 1 zł. W zasięgu usług CDMA w Orange znajduje się blisko 95% populacji kraju (ponad 86 proc. powierzchni Polski).

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama