Orange uruchomił internet do 42 Mb/s

Abonenci komórkowej sieci Orange w wybranych miastach Polski mogą już korzystać z szybkiego Internetu mobilnego z prędkością do 42 Mb/s. Odpowiednie modemy dostępne są w ofercie od 1 zł.

Orange uruchomiło technologię HSPA+ DC, która pozwala na korzystanie z mobilnego internetu do 42 Mb/s. Obecnie zasięg szybkiej sieci obejmuje ponad 11 proc. mieszkańców kraju - 24 miasta w tym m.in. Kraków, Wrocław, Szczecin, Poznań i Katowice.

- Planujemy, że do końca tego roku zasięg obejmie nawet 60 procent Polaków. W tej chwili z HSPA+ DC mogą korzystać wszyscy klienci Orange, wystarczy mieć aktywny SIM. Docelowo wprowadzimy specjalną ofertę, w której dostęp do HSPA+ DC będzie ograniczony do naszych usług internetowych - informuje Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Jedynym warunkiem korzystania z szybkiej sieci jest posiadanie modemu, telefonu lub laptopa obsługującego technologię HSPA+ DC. W lutym 2011 roku oferta Orange zostanie powiększona o modem Huawei E372 już od 1 zł wraz z usługami Orange Free i Business Everywhere.

Reklama

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy