Pierwsza oficjalne zdjęcie HTC One X

HTC One X, znany wcześniej głównie jako Endeavor, był w ostatnim czasie tematem wielu plotek. Wśród dostępnych informacji próżno było jednak szukać nowych zdjęć. Dziś pojawiło się jedno oficjalne.

Widoczny na nim telefon nie różni się zbytnio od tego, co widzieliśmy wcześniej. Potwierdza się również, że niemal cała obudowa wykonana będzie z metalu. One X na nowym zdjęciu wydaje się natomiast węższy i ma jeden przycisk pod ekranem mniej, zachowując układ typowy dla najnowszego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. One X będzie też jednym z pierwszych smartfonów z zainstalowaną nakładką Sense w wersji 4.0.

W środku obudowy ma znaleźć się miejsce dla czterordzeniowej Nvidii Tegry 3 o taktowaniu 1,5 GHz, 1 GB pamięci RAM, 32 GB wbudowanej pamięci oraz slot kart w formacie microSIM. Obrazy będą wyświetlane na dużym, 4,7-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 720p, który wykonano najprawdopodobniej w ulepszonej technologii Super LCD. Mówi się jednak również o zastosowaniu ekranu AMOLED lub IPS, ale są to mniej prawdopodobne opcje.

Jaki naprawdę będzie One X oraz kiedy pojawi się w sklepach, okaże się już za kilka dni podczas konferencji HTC na targach MWC 2012.

Reklama

Kamil Homziak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC | Tegra | Android Ice Cream Sandwich | HTC One | HTC One X+ | HTC One X

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy