Pierwszy telefon 3D już niebawem

Nie tak dawno glob obiegła rewelacyjna informacja o konsoli od Nintendo, następcy popularnego DS-a, która wyświetlać będzie obraz w trzech wymiarach bez konieczności zakładania specjalnych okularów. A co ze światem telefonii komórkowej? Cóż, nie trzeba było długo czekać.

Samsung ogłosił właśnie wprowadzenie pierwszego telefonu posiadającego wyświetlacz 3D, który podobnie, jak w przypadku konsoli Nintendo nie będzie wymuszał na użytkowniku korzystania ze specjalnych okularów. Model SCH-W960, który na początku dostępny tylko na rodzimym rynku (Korea Południowa), zadebiutuje u takich operatorów, jak SKT, KT oraz LGT jeszcze w tym kwartale. Nowy telefon Samsunga ma wymiary 113,9 na 53,9 na 13,9mm, a jego waga wynosi 120,6g.

To trójzakresowe urządzenie wyposażono w 3,2-calowy (240 na 320 pikseli) pojemnościowy, dotykowy wyświetlacz AMOLED, aparat 3,2 megapiksela, slot kard microSD, akcelerometr, USB oraz Bluetooth 2.1. Rzecz jasna użytkownik będzie miał wybór między trybem 3D oraz 2D. Wystarczy jedno kliknięcie. Niestety producent nie ujawnił dotąd ceny tego modelu. Czy jeszcze w tym roku producenci zasypią nas lawiną telefonów z podobnymi właściwościami?

Reklama

Hm, Może czas teraz na przenośne odtwarzacze MP4 z wyświetlaczami 3D. Co obstawiacie?

PCArena.pl
Dowiedz się więcej na temat: telefon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama