Play i nowe telefony

Play po raz kolejny kusi klientów telefonami - siec zdecydowała się na obniżenie ceny aparatów oraz wprowadzenie do oferty nowych modeli - Nokia N76 i LG KU250.

Klienci Play zawierający umowę na 24 miesiące, będą mogli kupić telefon LG KU250 od 1zł (przy najniższym abonamencie za 29zł). Przy zakupie w opcji Play Karta lub w ofercie "Nowy telefon co rok" telefon ten dostępny będzie w cenie 499zł.

Co ciekawe, Play jako pierwsza sieć w Polsce wprowadza N76. W zależności od wysokości abonamentu, właścicielem tego telefonu można zostać od 699zł.

Obniżce uległa cena telefonu LG Electronics KU800, który dla klientów zawierających umowę na 2 lata dostępny jest za 49 zł przy abonamencie w wysokości 70 zł, 199zł dla tych, którzy zdecydują się na abonament za 50zł miesięcznie, a dla klientów wybierających najniższy abonament 30zł, telefon ten dostępny jest za 299zł.

Reklama

Także cena Samsunga SGH-Z370 poszła w dół. Przy podpisywaniu umowy z abonamentem 50zł, model ten będzie można kupić za 49 zł, zaś przy najniższym abonamencie 30zł cena tego telefonu wynosić będzie 99zł.

Z propozycji mogą skorzystać klienci zawierający umowę z siecią Play w terminie od 6 lipca do końca tego roku. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów zestawów objętych promocyjnymi warunkami.

Taki krok nie zaskakuje. Play od początku skupił swoją kampanię reklamową na nowoczesnych, multimedialnych telefonach. Jego strategia spowodowała reakcję konkurencji - m.in. na początku tygodnia Era wystartowała z taryfą, która gwarantuje abonament wynoszący 0 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: abonament | telefon | telefony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama