Premiera Androida 4.2 już w październiku lub listopadzie?

Android 4.1 Jelly Bean wciąż jeszcze na dobre nie rozgościł się na rynku, a już pojawiają się słuchy dotyczące kolejnej wersji systemu Google. Według najnowszych spekulacji, Android 4.2 ma zadebiutować już niebawem - z różnych źródeł wynika, że w październiku lub w listopadzie, czyli pięć-sześć miesięcy po ostatniej edycji - Jelly Bean.

Najnowsze plotki sugerują, że Android 4.2 zadebiutuje wraz z nowym smartfonem Google, wyprodukowanym przy współpracy z LG: Optimus G Nexus. Ile jest w tym prawdy - trudno powiedzieć, ale całość brzmi dość logicznie i układa się w pewną całość. Przy okazji warto wspomnieć, że istnieje prawdopodobieństwo, że nowy Android zyska nazwę Key Lime Pie.

Jak można wnioskować z numerka kolejnej wersji Androida - 4.2 - w systemie nie zajdą jakieś znaczące zmiany. Możemy się raczej spodziewać kosmetycznych zmian w stosunku do Androida Jelly Bean i dodania kilku nowych funkcjonalności, ale raczej nie rewolucyjnych. Gdyby miało być inaczej, koncern z Mountain View zdecydowałby się na nazwanie go Androidem 5.0 (ten, podobno, ma nadejść jesienią 2013). Ale w sumie na tym etapie plotek wszystko jest możliwe.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android 4.1 | Android | Google | Android 4.2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama