Seks nieletnich na filmie z komórki

Film przedstawiający parę gimnazjalistów uprawiających seks w jednej z opolskich dyskotek od kilku tygodniu krąży po internecie. Po tym, gdy sprawą zainteresowała się policja, kłopoty może mieć również chłopak występujący na filmie.

Pornograficzny trzyminutowy zapis z udziałem nieletnich powstał w grudniu ubiegłego roku w opolskiej dyskotece Protector. Widać na nim 15-latka, który w toalecie uprawia seks ze swoją 14-letnią wówczas, mocno odurzoną alkoholem sympatią.

W pewnym momencie zza kadru słychać okrzyki: "Dalej! Dalej! Jedziesz!" - to ochroniarze klubu, który nagrywali całe zajście telefonem komórkowym zza ścianki kabiny. Dopiero wówczas para zorientowała się, iż jest obserwowana.

Materiał szybko trafił do sieci. Wówczas dowiedziała się o nim również matka dziewczyny, która powiadomiła o sprawie policję.

Reklama

Funkcjonariusze spróbują teraz nie tylko ustalić, kto jest autorem opisanego materiału (w ustaleniu tożsamości powinien pomóc utrwalony na filmie głos) i kto pierwszy udostępnił go w internecie, ale również wyjaśnić, dlaczego niepełnoletnie osoby dostały się do klubu, do którego wstęp powinny mieć osoby od 18-go roku życia.

Co więcej, chłopak widoczny na filmie odpowie za kontakty seksualne z osobą poniżej 15-go roku życia, za co teoretycznie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Jako że on sam jest jednak niepełnoletni, w sprawie tej stanie przed sądem dla nieletnich.

Źródło: Dziennik Internautów
Dowiedz się więcej na temat: chłopak | komórki | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama