Smart Cover wreszcie dla iPhone'a

Jednym z najciekawszych nowych dodatków w iPadzie drugiej generacji był smart cover - nakładka chroniąca ekran tabletu i umożliwiająca ustawienie go w niemal dowolnej pozycji. Zazdrośni o nią użytkownicy iPhonów dostali wreszcie jej odpowiednik dla siebie.

TidyTilt, bo tak nazywa się smart cover w wersji mini, oferuje te same możliwości, co jego większy brat. Po przymocowaniu go do telefonu i zgięciu według własnych potrzeb, można w prosty sposób ustawić iPhona w pozycji leżącej lub stojącej. TidyTilt sprawdza się nawet jako klips dla słuchawek lub kabla zasilającego.

Oryginalny smart cover ma tę przewagę nad TidyTiltem, że jest w stanie odblokować iGadżet i chroni jego ekran. Dodatkowo, niezbędne jest przymocowanie do tylnego panela w iPhonie cienkiego, namagnesowanego paska, który będzie przyciągać kolorową nakładkę.

TidyTilt rozpoczął swoje życie w projekcie Kickstarter, który ma mu pomóc z zdobyciu dziesięciu tysięcy dolarów niezbędnych do pojawienia się w masowej sprzedaży. Gadżet ten kosztuje 19 dolarów.

Michał Szabłowski

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | apple | iphone | smart cover

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy