Steve Jobs przeprasza za problemy z iPhone 4

Podczas konferencji prasowej, Apple poinformowało, że każdy posiadacz iPhone'a 4 będzie mógł zamówić za darmo pokrowiec, który ma zapobiec problemom z anteną.

Choć początkowo Jobs nie chciał uznać problemów z gubieniem zasięgu za poważne, to jednak poprzez liczne głosy krytyki ze strony użytkowników oraz mediów został zmuszony do zareagowania. W trakcie piątkowej konferencji nie zabrakło jednak słów, które miały zasugerować, że problem naprawdę nie jest wielki. Dodatkowo Jobs stwierdził, że komplikacje z zasięgiem dotyczą większości telefonów różnych producentów. Wśród nich wymienił między innymi terminale Blackberry oraz produkty Nokii.

Jeżeli jednak takie rozwiązanie okaże się dla kogoś niewystarczające istnieje możliwość zwrotu urządzenia i otrzymania gotówki. Zwrot otrzymają również ci klienci, którzy pokrowce zakupili wcześniej.

W trakcie konferencji w Cupertino Jobs przyznał również, że firma wiedziała o zanikaniu zasięgu w niektórych sytuacjach, jednak nie sądzono, że okaże się to aż tak dużą komplikacją.

Reklama

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: problemy | Steve Jobs | iPhone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama