Tablety HTC nie dostaną Androida 4.0

Na polskim rynku dostępny jest tylko jeden tablet internetowy HTC - Flyer. Urządzenie - mimo że nie jest najświeższym produktem na rynku - wciąż znajduje nowych właścicieli. Szkoda tylko, że tajwański koncern o nich nie dba.

Jakiś czas temu na oficjalnym blogu HTC pojawiła się lista urządzeń, które na pewno dostaną aktualizację do Androida 4.0 - wśród nich Flyer nie było. Teraz informacja ta została ponownie potwierdzona. Firma HTC poinformowała, że żaden jej tablet (Flyer, w Ameryce znany jako Evo View 4G, oraz Jetstream) nie zasmakuje "lodowej kanapki".

Na stronie HTC znajdujemy informację o sprzęcie, którego posiadacze jedynie mogą pomarzyć o oficjalnym Androidzie Ice Cream Sandwich. Jest tam zdanie o tym, że wszystkie tablety HTC będą działały w oparciu o te wersje systemu, co obecnie. Czyli że na Androida 4.0 nie ma co liczyć, niestety.

Jednocześnie HTC zaznacza, że brak aktualizacji systemu do najnowszej wersji nie oznacza zaprzestania wspierania tych urządzeń, ewentualnego wydawania łatek oprogramowania, itp. No ale bądźmy poważni - przecież nic innego powiedzieć nie mogli...

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet | HTC | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy