TP broni telefonii stacjonarnej

Od 1 grudnia klienci Telekomunikacji Polskiej mogą zamawiać nowy plan telefoniczny z pakietem 250 minut na rozmowy w cenie abonamentu. Można je wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych i przez całą dobę.

iewykorzystane w danym miesiącu minuty przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.

Nowy plan tp 250 jest przeznaczony dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują pakietu minut wystarczającego na kilka godzin rozmów do wykorzystania niezależnie od pory dnia. Dzięki nowej ofercie TP za 70 zł z VAT miesięcznie będą mogli przez 250 minut rozmawiać lub łączyć się z internetem bez dodatkowych opłat.

Dzwoniąc na numer stacjonarny w całej Polsce, niezależnie od sieci, minuta połączenia w tym planie wynosi 0,20 zł z VAT w godzinach szczytu (od godz. 8.00 do 20.00) lub 0,10 zł z VAT poza szczytem, w weekend i święta, a minuta do krajów Unii Europejskiej, USA czy Kanady kosztuje 0,49 zł z VAT w godzinach szczytu i 0,39 zł z VAT poza szczytem, w weekend i święta. Z kolei za minutę połączenia do sieci komórkowych trzeba zapłacić odpowiednio: 0,66 zł z VAT lub 0,63 zł z VAT.

Reklama

Podobnie, jak w przypadku innych planów rozliczanych sekundowo, abonent płaci wyłącznie za czas rozmowy, nie ponosi też opłaty za rozpoczęcie połączenia.

informacje prasowe/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: VAT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy