Trzech chętnych na GSM

Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty wydał komunikat dotyczący przetargu na sieć UMTS oraz na czwarte pasmo GSM w Polsce. Czytamy w nim: W dniu 12 kwietnia 2005 r. upłynął termin składania ofert w obu przetargach na rezerwację częstotliwości w paśmie UMTS i GSM 1800 MHz. W przetargu na rezerwację częstotliwości w systemie telefonii ruchomej GSM 1800 MHz oferty złożyły następujące podmioty: Polkomtel S.A. (operator sieci Plus), Netia Mobile Sp. z o.o., Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. (operator sieci IDEA) W przetargu na rezerwację częstotliwości w systemie telefonii ruchomej UMTS oferty złożyły następujące podmioty:

Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty wydał komunikat dotyczący przetargu na sieć UMTS oraz na czwarte pasmo GSM w Polsce. Czytamy w nim:
W dniu 12 kwietnia 2005 r. upłynął termin składania ofert w obu przetargach na rezerwację częstotliwości w paśmie UMTS i GSM 1800 MHz.
 W przetargu na rezerwację częstotliwości w systemie telefonii ruchomej GSM 1800 MHz oferty złożyły następujące podmioty: 
Polkomtel S.A. (operator sieci Plus), 
Netia Mobile Sp. z o.o., 
Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. (operator sieci IDEA)
W przetargu na rezerwację częstotliwości w systemie telefonii ruchomej UMTS oferty złożyły następujące podmioty:

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. ,

Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o.

Polkomtel S.A. ,

Netia Mobile Sp. z o.o. ,

Qiana Investments Sp. z o.o. ,

Obecnie komisje przetargowe rozpoczęły prace nad oceną złożonych ofert, zgodnie z procedurą zawartą w regulaminach komisji przetargowych, zamieszczonych na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej URTiP.

Wyniki przetargów zostaną ogłoszone do 9 maja 2005 r.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy