Wkrótce tańsza i szybsza Neostrada

Opóźnia się termin wprowadzenia do oferty Telekomunikacji Polskiej nowej oferty na Neostradę, która jednocześnie przyniesie obniżkę abonamentu za internet. Szef TP w rozmowie z "Parkietem" zapewnia, że nastąpi to w ciągu najbliższych tygodni.

Początkowo tańsze opcje Neostrady miały zadebiutować na rynku w połowie sierpnia, jednak operator przyznaje, ze termin ten nieco się przesunie. Prezes Telekomunikacji Polskiej zapewnia, że wprowadzenie nowej oferty to "kwestia tygodni".

Jakich zniżek mogą spodziewać się klienci? - Od 15 proc. do ponad 20 proc. w zależności od usługi . I tak, jak już zapowiadaliśmy, w przeciwieństwie do obniżek wiosennych, tym razem skupiamy się na najbardziej popularnych, niższych prędkościach - mówi w wywiadzie dla dziennika "Parkiet" Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

Co ważne, tani internet będzie można kupić osobno oraz w pakiecie z telewizją. Oprócz nowych, tańszych cen za internet abonenci Neostrady w przyszłości mogą spodziewać się nowych, szybszych opcji internetowych. - Pracujemy nad wprowadzeniem nowej technologii VDSL 2, która pozwala na osiąganie prędkości od 40 do 80 Mb/s, częściowo wykorzystującej światłowód, a częściowo łącza miedziane - dodaje szef Telekomunikacji Polskiej. Nowe prędkości zostaną zaoferowane testowo wybranym klientom jeszcze w tym roku.

Reklama

Media2
Dowiedz się więcej na temat: internet | neostrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy