Zamiast iPada 3 dostaniemy iPada 2S?

Kiedy przychodzi długo oczekiwany moment premiery nowego produktu Apple, jedno jest pewne - spodziewać można się dosłownie wszystkiego. Szczególnie zauważalne było to przy okazji premiery iPhone'a 4S, który okazał się jedynie ulepszoną wersją poprzednika, a nie od podstaw stworzonym produktem. Serwis 9to5mac podaje, że podobnie może być z kolejnym tabletem Apple.

Według najnowszych informacji, pochodzących podobno bezpośrednio od chińskiego wytwórcy obudów do iPadów następnej generacji, kolejne dziecko Apple będzie oznaczone symbolem 2S. Oznacza to, że z niecierpliwością wypatrywany kolejny tablet koncernu Tima Cooka, podzieli los ostatniego iPhone'a i jego nazwa zostanie wzbogacona o literkę "S". Czy oznacza to obecność Siri na pokładzie? Wydaje się to bardziej niż prawdopodobne.

Czym miałby charakteryzować się iPad 2S? Jeżeli plotki się potwierdzą, model ten nie będzie miał zupełnie nowej obudowy, a jedynie dodatkowe usprawnienia hardwarowe. Taki ruch ze strony Apple nie wydaje się być nierealny. Nowy tablet, którego premiera jest szykowana w przeciągu najbliższych tygodni ma być etapem przejściowym między "dwójką" a szykowaną jeszcze na 2012 roku zupełnie nową "trójką". Nie oznacza to bynajmniej, że w iPadzie 2S nie znajdziemy ważnych usprawnień - czterordzeniowego procesora, ekranu Retina oraz wsparcia dla sieci LTE. Wszystko zależy od kreatywności i planów rozwoju segmentu tabletów przez Apple.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPad | apple | Siri | LTE

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy