Zmiana numeru w pre-paidach Plusa

Od kilku dni w Polsce obowiązuje nowe prawo telekomunikacyjne, które użytkownika pre-paid traktuje jak abonenta. Wraz ze zmianą w prawie, Plus wprowadził możliwość zmiany numeru telefonu dla użytkowników usług "na kartę".

Od 20 lipca 2010 roku użytkownicy ofert pre-paid w Plusie (Simplus, 36.6, Sami Swoi) mogą skorzystać z nowej usługi - "Zamiana numeru". W ramach usługi, abonent może wystąpić z pisemnym wnioskiem o zmianę przydzielonego numeru, jeśli korzystanie z przydzielonego numeru jest dla abonenta uciążliwe. Zamiana odbywa się w ramach tej samej oferty - opłata za zamianę wynosi 61 zł (z VAT).

Przypomnijmy, że od 20 lipca 2010 roku w Polsce obowiązuje znowelizowane prawo telekomunikacyjne, które wprowadza korzystne zmiany dla użytkowników komórek w systemie pre-paid, którzy staną się abonentami. Celem nowelizacji ustawy jest zrównanie uprawnień wszystkich użytkowników usług telekomunikacyjnych bez względu na to, czy posiadają oni pisemną umowę z operatorami, czy nie.

Z aktualnymi zmianami w regulaminach i cennikach usług Simplus, 36.6, Sami Swoi klienci mogą zapoznać się na internetowych stronach operatora .

Reklama

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Parlam | prawo telekomunikacyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama