HP Envy x360 – laptop dla studenta inny niż wszystkie

HP Envy x360 to idealny laptop dla studenta. Jego konwertowalna obudowa sprawdzi się na uczelni, a ekran obracany o 360 stopni przyda się w wielu różnych sytuacjach. Można go obsługiwać także za pomocą cyfrowego rysika, co powinni docenić studenci grafiki i architektury lub ci, którzy chcą robić notatki cyfrowe.

HP Envy x360 ma cechy idealnego laptopa dla studenta. Jest trwały, świetnie wykonany, ma wygodną klawiaturę i oferuje kilka trybów użytkowania. Działa także długo na baterii i ma mocną specyfikację, więc poradzi sobie z bardziej zaawansowanymi programami graficznymi. Oto kilka powodów, dla których pokochają go studenci.

Wewnątrz Envy x360 wszystko, co najlepsze

Każdy student ma własne preferencje, ale idealny laptop na uczelnię powinien spełniać kilka kryteriów: 14- lub 15-calowy ekran, co najmniej 8 GB pamięci RAM, smukłą i lekką konstrukcję i obsługę kart SD. Wszystkie te cechy spełnia HP Envy x360 z 15-calowym ekranem, który w nadchodzącym semestrze może stać się najlepszym przyjacielem niejednego studenta, zarówno uczącego się zdalnie, jak i stacjonarnie.

Zacznijmy od podstaw. HP Envy x360 to świetnie wykonany laptop o minimalistycznym designie i stonowanej stylistyce. Nie jest to propozycja dla osób o krzykliwym charakterze, ale dzięki swojej uniwersalności ma szansę trafić do szerszego grona odbiorców. Mimo aluminiowej obudowy i wysokiej jakości detalom nie jest ciężki — wspomniana wersja z ekranem 15,6 cali waży 2,04 kg. Gdyby ktoś upierał się przy mniejszym, 13-calowym modelu, ten waży zaledwie 1,3 kg. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: naturalne srebrno i ciemne popielate srebrno.

Envy x360 ma mocną specyfikację techniczną, a nawet daje użytkownikowi wybór: albo model napędzany przez układ Intela, albo AMD. Oba układy zapewniają szybką i stabilną pracę, zwłaszcza, że są wspomagane przez 8 GB pamięci RAM. Karta graficzna Nvidia GeForce MX150 poradzi sobie z różnymi programami do obróbki zdjęć, a nawet z niektórymi grami.

Z Envy x360 wytrzymamy nawet najdłuższe wykłady, bo w pełni naładowany laptop pozwoli nawet na 12 godzin i 45 minut pracy (model 15-calowy z Intelem). Jeżeli zdecydujemy się na wersję napędzaną przez układ AMD, czas ten będzie o dwie godzin krótszy, ale i tak przebije magiczną barierę 10 godzin.

Uniwersalny i niezawodny kompan

HP Envy x360 gwarantuje wyjątkową elastyczność i uniwersalność. Komputer dysponuje czterema trybami pracy, które dostosowują się do potrzeb studenta. Najbardziej natywny to tryb laptopa, kiedy to komputer przyjmuje postać litery L i jest sterowany przez klawiaturę oraz touchpad. Inne możliwości daje tryb namiotu, w którym to ekran i klawiaturę oddziela kąt rozwarty, a sprzęt jest ustawiony w kształt odwróconej litery V. Tryb projekcji to taki, w którym ekran jest na pierwszym planie - idealny do konferencji i strumieniowania materiałów wideo. Jest jeszcze tryb tabletu, który sprawdzi się do pisania odręcznego (także za pomocą rysika), przeglądania stron internetowych i czytania.

W HP Envy x360 znajdziemy wyświetlacz Micro Edge o rozdzielczości FHD lub UHD IPS i system audio dostrojony przez ekspertów Bang & Olufsen. Wbudowana funkcja ochrony prywatności ekranu HP Sure View zapewnia bezpieczeństwo osobistych informacji za jednym naciśnięciem przycisku. Zintegrowany czytnik linii papilarnych i kamera na podczerwień umożliwiają szybkie i bezpieczne logowanie się do systemu Windows bez podawania hasła. Wszystko to sprawia, że od HP Envy x360 nie sposób się oderwać.

 

Prezentacja partnera

Strona główna INTERIA.PL