Surface Laptop – komputer dla zawodowców

Microsoft Surface Laptop 3 to laptop do zadań codziennych, którego można zabrać w dowolne miejsce na świecie.

Surface Laptop 3 to komputer mobilny, który jest dostępny z 13,5-calowym lub 15-calowym ekranem dotykowym PixelSense. Sprzęt jest kompaktowy, więc bez problemu zmieścimy go w każdym plecaku czy torbie.

Solidne wykończenie i duża moc

Surface Laptop 3 może pochwalić się wysoką jakością wykonania - osobisty styl użytkownika uzupełnia mieszanka tekstur, subtelnych detali i wyrazistych linii. Klawiatura komputera (niezależnie od rozmiaru) została pokryta alcantarą, miękką tkaniną wykorzystywaną jako wykończenie samochodów luksusowych i jachtów. Materiał ten jest jednocześnie bardzo praktyczny - w przypadku zabrudzenia można łatwo go wyczyścić, nie trzeba podejmować żadnych szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Reklama

Klawiatura (oczywiście podświetlana) jest pełnowymiarowa i bardzo wygodna, a skok klawiszy niewielki, choć zdecydowany - czuć go pod palcami. Touchpad jest duży i obsługuje funkcję wielodotyku. Surface Laptop 3 może ważyć zaledwie 1,265 lub 1,288 kg (model 13,5-calowy) oraz 1,542 kg (model 15-calowy), więc bez problemu zmieści się w każdej torbie i plecaku.

Model z ekranem o przekątnej 13,5 cali pracuje w rozdzielczości 2256 na 1504 pikseli, a wariant 15-calowy ma identyczny wyświetlacz, tyle że większy i działający w rozdzielczości 2496 na 1664 pikseli. 13,5-calowy model jest wyposażony w procesor Intel Core 10. generacji, a wersję 15-calową napędza układ AMD Ryzen. Surface Laptop 3 został stworzony z myślą o obsłudze systemu operacyjnego Windows 10 S.

Komputer dla specjalistów

W zależności od wariantu, komputer napędzany jest przez procesor Intel Core i5-1035G7, Intel Core i7-1065G7, AMD Ryzen 5 3580U Mobile lub AMD Ryzen 7 3780U Mobile oraz 8 GB lub 16 GB pamięci RAM. Nie przeszkadza to jednak w osiągnięciu długiego czasu pracy na baterii - nawet 11,5 godzin przy typowym obciążeniu.

Ekran Surface Laptop 3  jest dotykowy i oferuje obsługę Pióra Surface Pen. Sam wyświetlacz, podobnie jak w innych urządzeniach Microsoft, jest wykonany w technologii Corning Gorilla Glass 3, zapewniającej podwyższoną odporność na zarysowania i uderzenia. Niestety, nie jest pokryty powłoka antyodblaskową, więc widoczność w intensywnym świetle jest ograniczona.

Z uwagi na kompaktowe rozmiary i smukłą budowę, Surface Laptop 3 ma tylko 2 porty USB (USB-C i USB-A), gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i port Surface Connect, do którego można podłączyć stację dokującą Surface Dock z dodatkowymi portami. Dzięki niej zyskamy dodatkowe: 2 porty Mini DisplayPort, 1 port Gigabit Ethernet i 4 porty USB 3.0, oraz 1 port Audio, a także kolejne gniazdo zasilania.

Zawsze cichy, głośny, kiedy trzeba

Microsoft Surface Laptop 3 generuje mało ciepła i hałasu. Jednocześnie komputer został wyposażony w dźwięk Dolby Audio Premium i głośniki Omnisonic, więc bez problemu można słuchać na nim ulubionej muzyki, podcastów i audiobooków. Wszystko to sprawia, że Surface Laptop 3 jest idealnym kompanem zarówno do efektywnej pracy, jak i niezobowiązującej rozrywki.

Warto pamiętać, że kupując Microsoft Surface Laptop 3 dostajemy gratis roczną subskrypcję usługi Office 365 Personal. O bezpieczeństwo danych użytkownika zadba funkcja Windows Hello, która pozwala na logowanie się za pomocą skanu twarzy.

Microsoft Surface Laptop 3 to komputer mobilny wyróżniający się na tle konkurencji. Nie jest to sprzęt dla każdego, bo nie kosztuje mało, ale w zamian otrzymujemy znakomitą jakość wykonania i materiały niespotykane w innych ultrabookach.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama