Surface Pro – stylowe urządzenie do pracy i rozrywki

Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, komputer Surface Pro 7 jest gotów do działania. To laptop i tablet w jednym, który dotrzyma kroku naszej kreatywności.

Microsoft Surface Pro 7 to urządzenie 2w1, co oznacza, że jego trzon stanowi tablet, który podłączony do modułu z fizyczną klawiaturą (pełniącego jednocześnie funkcje etui) zamienia go w laptopa. Dzięki zewnętrznej stacji dokującej, Surface Pro można podłączyć do zewnętrznych monitorów, nadając mu cechy pełnoprawnego desktopa.

Surface Pro 7 to przemyślane urządzenie. Wymyślenie tabletu ze zintegrowaną podstawką zawierającą fizyczną klawiaturę pozwoliło użytkownikom na nowe formy komunikacji z urządzeniem mobilnym, a Microsoftowi na zmianę definicji sprzętu osobistego. To wygodne rozwiązanie, bo gdy chcemy surfować po Internecie lub oglądać film, sięgamy po Surface Pro 7 pod postacią tabletu. Gdy natomiast potrzebujemy choćby wygodnie napisać długiego e-maila, wystarczy połączyć się z etui Signature Type Cover.

Reklama

Nie można zapominać także o opcjonalnym akcesorium, jaki jest Surface Pen - kompatybilne z dowolną aplikacją obsługującą pismo odręczne. Nie trzeba się przejmować tym, że opierając dłoń na ekranie (jak na kartce papieru), zaburzymy pisanie - Surface zignoruje wszelkie niezamierzone ruchy. Końcówki rysika można użyć jak gumki, wymazując odręczny tekst lub rysunki.

Surface Pro 7 ma ekran o przekątnej 12,3" i rozdzielczości 2736 x 1824 pikseli. Surface waży niecałe 780 gramów, więc bez problemu zmieści się w każdej torbie. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu stopu magnezu, bardzo rzadkiego materiału stosowanego w urządzeniach mobilnych. Osłona Signature Type Cover dla modeli Surface Pro jest wykończona alcantarą, czyli materiałem używanym jako wykończenie w luksusowych samochodach czy jachtach. Charakteryzuje się miękkością, wytrzymałością i łatwością czyszczenia.

Z myślą o pracy zdalnej

Rok 2020 to czas ogromnych zmian i transformacji cyfrowej, która nastąpiła praktycznie we wszystkich obszarach życia. Przejście na pracę zdalną okazało się punktem zwrotnym dla wielu firm, a jednocześnie pozwoliło pracownikom na nieosiągalną wcześniej wolność - poza murami biura, szkoły czy placówki naukowej. Surface Pro 7 nadaje się do pracy zdalnej i pomaga utrzymać produktywność na wielu płaszczyznach.

Surface Pro 7 został wyposażony w procesor Intel Core 10. generacji o wydajności 2 razy większej od poprzedników i żywotności baterii do 10,5 godzin. Dzięki portom USB-A i USB-C, Surface Pro 7 pozwala na dokowanie urządzenia do zewnętrznych monitorów oraz podłączenie dodatkowych urządzeń peryferyjnych do pełnej konfiguracji stacji roboczej.

Dla usprawnienia jakości obrazu podczas wideokonferencji zintegrowano przednią i tylną kamerę (Full HD 1080p) z głośnikami Dolby Atmos i dwoma dalekosiężnymi mikrofonami studyjnymi. Dzięki temu codzienne rozmowy będą jeszcze bardziej naturalne.

Małe usprawnienia, wielki efekt

Microsoft Surface Pro 7 jest dostarczany z funkcjami Windows Enhanced Hardware Security, które działają od razu po wyjęciu z pudełka. Rozwiązanie to zapewnia maksymalny poziom ochrony dokumentów i danych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Sprzęt jest także wyposażony w wymienny dysk SSD do przechowywania danych, w celu zaspokojenia potrzeb związanych z bezpieczeństwem i prywatnością firm. W połączeniu z ochroną Microsoft BitLocker rozwiązanie to ułatwia klientom zachowanie poufnych danych, nawet jeśli coś stanie się z samym urządzeniem.

Warto podkreślić, że Surface Pro 7 może być zarządzany i aktualizowany poprzez narzędzia chmurowe od pierwszego uruchomienia i przez cały cykl ich życia, bez konieczności fizycznej ingerencji działu IT. To oznacza pełną ochronę przed złośliwymi sterownikami i atakami, które mogą wpływać na cały łańcuch dostaw. Można powiedzieć, że Microsoft Surface Pro 7 to urządzenie mobilne stworzone na potrzeby naszych czasów.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama