Reklama

Konkurs "Buntownicy na krawędzi" - wyniki

Są ludzie, dla których przekraczanie granic wytrzymałości jest stylem życia. Tacy postrzeleńcy od ponad 30 lat rzucają wyzwanie sobie i całemu światu w dolinie Yosemite w Kalifornii. Zdobywają niedostępne skały, wchodzą po pionowych ścianach i nic nie robią sobie z grawitacji i… obowiązującego tam prawa.

Dean Potter, Alex Honnold czy John Long to największe legendy sportów ekstremalnych. Oni wszyscy swoje kariery zaczynali w dolinie Yosemite w Kalifornii - krainie największych hardcore’owców Ameryki.

To historia gości, których nie obchodziły żadne ograniczenia. Zabezpieczenia? Grawitacja? Lęk wysokości? Ci szaleńcy mieli te określenia w głębokim poważaniu.

Ich wykręcone losy dokumentuje program "Buntownicy na krawędzi" na Discovery Channel, pełen spektakularnych kadrów, adrenaliny i najdzikszych imprez.

Ci ludzie mieli za to jeden cel w życiu - wejść tam, gdzie jeszcze nikomu się nie udało i zrobić to w niesamowitym stylu. "Buntownicy na krawędzi" to nie jest film o wspinaczce - to dokument o hardcore’owym stylu życia tylko dla wybranych. Historia pełna zapierających dech w piersiach kadrów i opowiedziana w dowcipny sposób, z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom wspinaczki górskiej, ale wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń.

Reklama

W związku z premierą programu przygotowaliśmy wraz z Discovery Channel konkurs, w którym można wygrać specjalne zestawy, przydatne w górach i nie tylko...

Aby otrzymać nagrody należało odpowiedzieć na pytanie:

Bohaterowie programu "Buntownicy na krawędzi" za życia stali się legendami wspinaczki i sportów ekstremalnych. A co ty zrobisz, by przejść do historii?

Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi otrzymają wkrótce zestawy, w skład których wchodzą:

Śpiwór Ultralight SY13 zielony

Bateria słoneczna Solar Colle 213

Namiot Arpenaz XL 2

Zwycięzcami są:

Witold Majcher

Michał Łukaszewski

Gratulujemy!

Nagrody dostarczy Poczta Polska.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy