Konkurs - wygraj pięć multicookerów Philips

Wielu facetów jest na bakier z gotowaniem, ale od czego mamy technologię? Multicooker Philips to urządzenie idealne dla osób, które chciałyby zostać mistrzami kuchni, ale ich kulinarne zdolności kończą się na jajecznicy. Chcesz stać się posiadaczem tego gadżetu? Weź udział w naszym konkursie!

Multicooker Philips HD3167/70 jest w stanie bez najmniejszego problemu zastąpić mikrofalówkę, patelnię, parowar, a nawet piekarnik! Wystarczy tylko wrzucić przygotowane wcześniej składniki do misy znajdującej się w urządzeniu i wybrać odpowiedni program. Maszyna wykona za nas całą resztę sama.

Przy pomocy Multicookera Philips przygotować można zupy, makarony, mięsa a nawet ciasta i przetwory. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Inspiracje na potrawy znaleźć można w dołączonej do urządzenia książeczce z przepisami, w której znajdują się propozycje jakie zadowolą nawet najwybredniejsze podniebienia.

Co najlepsze, możemy używać go nie tylko w domu. Jego kompaktowa konstrukcja oraz uchwyt pozwalają na zabieranie gadżetu "w teren". Z dobrą kuchnią nie można się przecież rozstawać!

Producent pomyślał także o tym, że faceci nie przepadają za zmywaniem. Dlatego misę - główną część Multicookera - można z powodzeniem włożyć do zmywarki pozbawiając się tym samym wątpliwej przyjemności szorowania.

Chcielibyście sprawdzić Multicookera Philips w akcji? W naszym konkursie możecie zgarnąć jedno z pięciu takich urządzeń.

Sprawdź jak łatwo przyrządzić: Błyskawiczne curry warzywne lub Polędwiczki w aromatycznym winnym sosie

Dowiedz się więcej o Philips Multicooker.

materiały promocyjne
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy