Reklama

Przetestuj soniczną szczoteczkę Philips

Philips przedstawia Sonicare DiamondClean Black– jedyną taką szczoteczkę z technologią soniczną na świecie. Przetestuj ją osobiście!

Wraz z marką Philips oddajemy wam do testów szczoteczki Sonicare DiamondClean HX9332. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby przetestować wartą 874 zł maszynę do czyszczenia jamy ustnej.

Aby zostać jedną z 10 osób testujących supernowoczesną soniczną szczoteczkę należy odpowiedzieć na pytanie Na czym polega technologia soniczna .... Spośród przesłanych do nas zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni 10 osób, które otrzymają szczoteczki, a po tym, jak wyślą nam swoje wrażenia z ich użytkowania, przejdą na ich własność.

O Philips Sonicare DiamondClean

Reklama

Szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean HX9332 pozwala usunąć do 100% płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu z tradycyjną, ręczną szczoteczką. 

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej przez producenta technologii Philips Sonicare wykorzystującej falę dźwiękową, która odpowiada za intensywne i bardzo dynamiczne czyszczenie. Szczoteczka wywiera także delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej.

Opatentowany sposób czyszczenia dostępny w szczoteczkach Sonicare kieruje pastę do zębów głęboko między nie i wzdłuż linii dziąseł, co powoduje skuteczne pozbywanie się resztek jedzenia i kamienia nazębnego. Jest to o tyle ważnie, że właśnie wzdłuż dziąseł i między zębami zbiera się najwięcej bakterii powodujących choroby jamy ustnej.

Jednak dla użytkowników najważniejsza jest wygoda i funkcjonalność, o czym producent również nie zapomniał. Szczoteczka posiada możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika, jak też do zaleceń lekarza. Można ustawić aż pięć trybów pracy: czyszczenie, wybielanie, polerowanie, pielęgnacja dziąseł i tryb dla wrażliwych dziąseł.

Kolejnym ważnym elementem funkcjonalności jest ładowarka, którą producent zaprojektował tak, aby mogła równocześnie służyć jako kubek do płukania ust. Ładowarka wykorzystuje technologię ładowania indukcyjnego, dzięki czemu bateria ładuje się po wstawieniu szczoteczki do szklanego naczynia. Ta niezwykła szczoteczka posiada też etui podróżne, przez ktore można naładować szczoteczkę za pomocą laptopa. Szczoteczka pomimo niedługiej obecności na rynku zdobyła już wiele nagród.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sonicare DiamondClean Black | philips

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy