Filmy, seriale – oglądane na HP Spectre x360 14 umilą każdą podróż lub czas wolny

HP Spectre x360 14 to niezwykły laptop 2w1, który nadaje się do pracy, ale także zapewni niezapomnianą rozrywkę. Filmy i seriale oglądane na tym modelu to czysta przyjemność - jest to zasługą kilku czynników.

HP Spectre x360 14 ma wszystkie cechy laptopa idealnego. Jest świetnie wykonany, ma mocną specyfikację techniczną, a przy tym długo działa na baterii. To idealna maszyna do pracy, ale przecież nie samą pracą człowiek żyje. Spectre x360 14 idealnie sprawdzi się także podczas oglądania filmów i seriali. Ma także rysik Zenvo, który ułatwia konsumpcję treści. Oto trzy najważniejsze cechy, które to umożliwiają.

Spektakularny ekran

HP Spectre x360 14 to jeden z przedstawicieli autorskiej serii laptopów 2w1 zaprojektowanych przez HP. Konstrukcja 2w1 oznacza, że urządzenie może działać jak klasyczny laptop z dotykowym ekranem albo tablet. Jest jeszcze trzeci dostępny tryb działania - tzw. pozycja namiotu, która nadaje się do oglądania filmów lub przeglądania zdjęć w większym gronie. Wszystko to jest możliwe dzięki zawiasom umożliwiającym odchylenie ekranu o 360 stopni.

Nowy laptop 2w1 HP może pochwalić się spektakularnym ekranem. Jest to 14-calowy wyświetlacz OLED o proporcjach 3:2 z efektem immersji, dzięki czemu idealnie nadaje się do oglądania filmów i seriali, także w jasnym świetle dziennym (dzięki powłoce antyrefleksyjnej). Pracuje on w rozdzielczości 3000 x 2000 pikseli, oferuje pokrycie barw na poziomie 100 proc. sRBG i podświetlenie 400 nitów. Dzięki ekranowi redukującemu odbicia i zwiększającemu kontrast, wyświetlane treści są widoczne w każdych okolicznościach.

Ramka okalająca ekran jest wąska, a kąty widzenia szerokie, dzięki czemu na Spectre x360 możemy oglądać filmy ze znajomymi. A jeżeli chcemy sami zatopić się w multimedialnych doznaniach, wystarczy uruchomić filtr prywatności, dzięki któremu treści na ekranie będą widoczne tylko dla nas. O nasze oczy zadba technologia EyeSafe, która redukuje niebieskie światło.

Nieziemskie brzmienie

Dźwięk w Spectre x360 14 także jest z najwyższej półki, bo odpowiada za to system audio firmowany przez Bang & Olufsen. Dzięki niemu można odkryć brzmienie znanych hitów muzycznych na nowo lub zasmakować dźwięków, których do tej pory nie mieliśmy okazji sprawdzić. Podobnie z filmami, zwłaszcza takimi, przy projekcji których dobre nagłośnienie ma znaczenie.

Weźmy za przykład "Tenet" Christophera Nolana, w którym znaczenie ma nie tylko obraz, ale i nagłośnienie. Seans tego filmu na Spectre x360 14 to czysta przyjemność. Dźwięk zapewniany przez system Bang & Olufsen wgniata w fotel. Głośniki są w stanie rozkręcić niejedną imprezę, a warto dodać, że przy maksymalnej głośności dźwięk pozostaje czysty i donośny. Warto zauważyć, że na laptopie znajdziemy zainstalowaną przez producenta aplikację Bang & Olufsen Audio Control, która pozwala na zmianę charakteru generowanego przez system dźwięku.

Długie życie bez gniazdka zasilania

Ale przecież nikt nie będzie siedział na Spectre x360 14 przy stole i oglądał filmy podłączony do gniazdka sieci elektrycznej. Laptop zapewnia do 17 godzin strumieniowania filmów w rozdzielczości HD (w przypadku rozdzielczości 3K czas ten wyraźnie spada). A gdy energii zacznie brakować, wystarczy podpiąć się do gniazdka zasilania na 45 minut, by uzupełnić pojemność baterii w 50 proc.

Mobilność to ogromna zaleta Spectre x360 14 - model ten waży zaledwie 1,34 kg i bez problemu zmieści się w każdym plecaku lub torbie. Można wręcz powiedzieć, że to najmniejsza sala kinowa na świecie, bo doświadczenia płynące z oglądania filmów na Spectre x360 14 są doprawdy niezwykłe.

HP Spectre x360 14 ma rozszerzenie gwarancji do 3 lat, która zapewnia odbiór i zwrot naprawionego urządzenia do klienta.

Prezentacja partnera

Advertisement

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne