Reklama

Damska hipokryzja z dekoltem w tle

Głębokie dekolty, krótkie spódniczki, sukienki na ramiączkach, pończochy i dziesięciocentymetrowe szpilki. Na każdym kroku nie można oderwać wzroku od skąpo odzianych kobiet. A później słyszymy, że myślimy tylko o jednym.

Kiedyś przynajmniej zimą mieliśmy spokój, bo i płaszcze długie i kozaki wysokie i zakrywające wszystko. Obecnie i zimą widać kuse kiecki, odkrywające więcej, niż powinny. Latem rozumiemy doskonale, że lepiej i wygodniej ubrać się swobodnie i roznegliżowane panie nikogo na ulicy nie dziwią. Wszak nie będą się gotowały w futrach.

Dziwi nas natomiast pewna hipokryzja kobiet. Najpierw ubierają się skąpo, jak tylko mogą. Pokazują głęboki dekolt, zgrabne uda. Kręcą pupami na wszystkie strony w stanowczo za krótkich miniówkach, po czym poprawiają, podciągają, opuszczają, bo jednak chyba są "nieco" za krótkie. Czemu nie ubiorą czegoś dłuższego?

Reklama

Nie byłoby wówczas pretensji, że wlepiamy w nie wzrok, a oczy wydają się umieszczone na klatce piersiowej, a nie w głowie. Gdzie tu rozsądek?

Wiadomym jest, że robią na nas niesamowite wrażenie wszelkiego rodzaju dekolty, wycięcia, przezroczystości, czy za krótkie szorty. Jesteśmy wzrokowcami!

Rozmawiałem z koleżanką, która stwierdziła, że sprawia jej to wielką przyjemność i ubiera się tak dla samej siebie.

Jednak schlebia jej, kiedy usłyszy komplement dotyczący ubioru, czy cieszą mężczyźni, którzy się za nią oglądają. Po czym ukradkiem poprawia zbyt głęboki dekolt.

Wydaje się, że są całkowicie świadome swojego zachowania i robią to z premedytacją. Przecież jasnym jest, że nie będziemy przez całą dyskusję grzecznie patrzyć w oczy. Przecież to niemożliwe!

Choćby mówiła najbardziej interesujące rzeczy, roztaczała przed nami cudowne wizje, to i tak wzrok nam ucieknie niżej.

Trzeba większości kobiet, które twierdzą, że jesteśmy prości w obsłudze, przyznać rację. Nie ma siły, żeby to nie zadziałało. Jednak skąd ta fałszywa skromność i udawane "oj, podciągnęło się za wysoko. Muszę poprawić"?

sz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy