Reklama

4-latek nową gwiazdą YouTube. Udaje... pastora

Kanon Tipton po raz pierwszy sięgnął po mikrofon, kiedy miał niecałe dwa latka. Dziś jest dwa razy starszy i zaczyna stawać się gwiazdą. Co takiego robi ten dzieciak?

4-letni dziś Kanon Tipton po raz pierwszy chwycił za mikrofon w rodzinnym kościele, kiedy miał zaledwie 21 miesięcy. Ponad dwa lata później jest już znany na YouTube jako "najmłodszy pastor". Jego "kazania" oglądają miliony ludzi z całego świata.

Dzieciak z Missisipi faktycznie nieźle naśladuje zachowania amerykańskich pastorów, choć czasem niełatwo zrozumieć, co takiego właściwie mówi. Po kościele porusza się jednak zawodowo, a ponieważ co jakiś czas pada z jego ust słowo "Bóg", wierni nie mają pretensji, że nie wszystko da się zrozumieć.

Reklama

Na YouTube wypromowali go członkowie rodziny. Pierwsze wideo zostało wrzucone w 2008 roku. Uzbierało do dziś ponad milion odsłon. Potem regularnie wrzucano kolejne. Dziś 4-letni pastor prezentuje się tak:

Ostatnio Kanon i jego rodzice pokazali się w telewizji, w programie "The Today Show" stacji NBC. Na pytanie, czy dzieciak faktycznie czuje powołanie, czy tylko naśladuje zachowania dorosłych, jego ojciec, pastor Damon Tipton odpowiedział: "Myślę, że jedno i drugie. Czuję jakby ręka Boga kierowała nim w specjalny sposób".

Ja bardziej tu wyczuwam rękę rodziców, ale może to dlatego, że do świętości mi daleko. Tak czy siak 4-letni chłopczyk, który prawi kazania w rodzinnym kościele, jest dziś prawdziwą gwiazdą. Oby kiedyś coś z tego miał.

Michał Wilmowski

Źródło: http://vbeta.pl

vbeta
Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama