Ainol Novo 7 niedługo trafi na polski rynek

Kolejny tani chiński tablet zaprezentuje się w Polsce. Mowa o mniejszym modelu firmy Ainol, który do polskich przedstawicieli powinien dotrzeć całkiem niedługo. Tym razem firma poświęciła swój czas na wyprodukowanie 7-calowego urządzenia.

Czym Ainol Novo 7 wyróżni się spośród innych? Z pewnością kolorem obudowy. Jeśli na polski rynek ponownie trafi biały produkt, nabywcy na pewno wyróżnią się z tłumu. Oczywiście, wyposażenie tego chińczyka nie powali na kolana, ale początkujący użytkownicy najpewniej nie będą mieli podstaw do narzekań.

Ten 7-calowy Ainol wyposażony został w pojemnościowy ekran, który będzie wyświetlać obraz w rozdzielczości 800 x 400 pikseli. Sercem tabletu jest 1,2 GHz procesor Boxchip Multi-core. Oprócz tego ten model z serii Novo będzie miał 512MB pamięci RAM, będziemy mogli również rozszerzyć jego pojemność o maksymalnie 32GB. 4000 mAh baterii wg specyfikacji pozwoli na nawet 15 godzin użytkowania tabletu (przy słuchaniu muzyki), a 5-6 przy standardowych czynnościach, takich jak przeglądanie internetu czy oglądanie filmów. Oczywiście i w tym produkcie nie zabraknie wyjścia HDMI czy przedniej i tylnej kamery.

Reklama

W środku tabletu znajdzie się Android w wersji 2.3. Ainol na polskim rynku ma przekonać również ceną. Ta nie powinna przekraczać 600 zł.

Adrian Todorczuk

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy