Amazon opracowuje budżetowy czytnik Kindle

Amazon ma opracowywać nowy, budżetowy czytnik Kindle. Konstrukcja amerykańskiego giganta będzie przeznaczona dla osób z nieco mniej zasobnym portfelem.

Amazon zmienia ofertę swoich urządzeń i przygotowuje nowy, tani czytnik z serii Kindle. Firma oznaczyła w swoim sklepie starszy model i podkreśliła datę jego wydania, co może sugerować, że niebawem na rynku pojawi się kolejna wersja. Amerykański gigant dokonywał podobnych zabiegów w przeszłości.

Na ten moment nie wiadomo jednak, jak dokładnie będzie wyglądała specyfikacja nowego modelu oraz na jakie zabiegi odświeżające zdecyduje się Amazon. Można się jednak spodziewać, że gigant e-commerce będzie zainteresowany podniesieniem rozdzielczości ekranu oraz zaimplementowaniem klasycznego już podświetlenia. Bardzo możliwe, że port micro USB znajdujący się na obudowie zostanie zastąpiony nowszym wejściem USB typu C.

Reklama

Oprócz taniego czytnika, Amazon ma także pracować nad kolejną generację Kindle Paperwhite.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na więcej informacji i premierę. Minęło sporo czasu zanim Amazon zdecydował się na wykonanie podobnego ruchu.


Zobacz więcej: https://porady.interia.pl/artykul-sponsorowany/news-jaki-czytnik-ebook-wybrac-dowiedz-sie-na-co-zwrocic-uwage-pr,nId,5813190

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amazon | Kindle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama