Aplikacja Apple TV trafia na wybrane telewizory Sony

Telewizory Sony doczekały się aplikacji telewizyjnej Apple i są w stanie bez problemu z niej korzystać. Które modele doczekały się kompatybilności?

Firma Sony rozpoczęła wdrażanie nowego oprogramowania do swoich telewizorów Smart TV zaczynając od modelu X900H. Japoński producent planuje udostępnić aplikację Apple także dla innych zestawów z 2019 oraz 2020 roku. Podobnie, jak w przypadku aplikacji Apple TV na innych platformach, użytkownicy mogą użyć oprogramowania, aby uzyskać dostęp do TV+ i oglądać oryginalne treści prezentowane przez amerykańskiego producenta. Aplikacja Apple TV pozwala także na udostępnianie subskrypcji maksymalnie sześciu osobom.

Apple nie wstydzi się swojego podejścia i chce dostarczyć usługę Apple TV+ na jak największą liczbę platform. Oprócz telewizorów Sony, program jest dostępny także na telewizory Samsunga, LG oraz Roku, a także sprzęty Amazon Fire. Co więcej, od listopada 2019 roku firma pozwala uzyskać darmową, bezpłatną roczną subskrypcję Apple TV+ kupując nowego iPhone’a, iPada, komputer Mac lub Apple TV. 

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sony | Apple TV 4K
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama