Reklama

Blondyn komputer [24]

Serwis, słucham - Mam problem. A co sie stało?

- Mój komputer chodził wspaniale. Ale postanowiłem zobaczyć co tam jest w środku. Zdjąłem obudowę i zobaczyłem mnóstwo kabelków w różnych kolorach. Ale niektóre tak sobie zwisały i nie były podłączone nigdzie. Pomyślałem, że musiały się odczepić i podłączyłem je wszystkie.

Jak pan je podłączył???

- To nie było łatwe. Wprawdzie znalazłem dużo gniazdek i szpilek do których nic nie było podłączone i dopasowywałem do nich wtyczki. Zajęło mi to kilka godzin. Niektóre trzeba było wcisnąć na siłę.

I co dalej???

Reklama

- Potem włączyłem zasilanie. Komputer zrobił głośne "bip", coś zacharczało, a w jednym miejscu pojawił się mały dymek. I komputer przestał działać. Który kabel podłączyłem źle

Dowiedz się więcej na temat: komputer

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama