Creative Aurvana In-Ear3 - studyjna jakość

Firma Creative Technology Ltd zaprezentowała dziś słuchawki Aurvana In-Ear3 z podwójnymi głośnikami armaturowymi.

Dzięki inteligentnej, dousznej konstrukcji AuraSeal blokują one nawet 98 proc. zewnętrznego szumu, pozwalając użytkownikom zanurzyć się w dźwięku o jakości studyjnej w każdym miejscu i o każdej porze. Creative Aurvana In-Ear3 to pierwsze douszne słuchawki z podwójnymi głośnikami armaturowymi należące do linii rozwiązań audio Creative Aurvana, celowo zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik miał poczucie, jakby miał w uszach parę mikroskopijnych głośników studyjnych.

Słuchawki Creative Aurvana In-Ear3 zawierają dwa zrównoważone mikrotworniki po każdej stronie. Jeden służy do odtwarzania częstotliwości wyższych (tweeter), a drugi do odtwarzania niższych (woofer). Ponadto, są one wyposażone w nachylony przewód akustyczny z opatentowaną partycją rozdzielającą dźwięk tweetera i woofera. Zapobiega to przedwczesnemu mieszaniu się dźwięku oraz zapewnia harmonijne i precyzyjne połączenie szczegółowych tonów wysokich i bogatych tonów średnich oraz niskich, dostarczanych do kanału słuchowego.

Reklama

Aby zapewnić komfort użytkownikom, douszna konstrukcja AuraSeal z ergonomicznie konturowanymi, silikonowymi wkładkami blokuje nawet 98 proc. zewnętrznego szumu. Dodatkowo, kabel z bardzo czystej, pozbawionej tlenków miedzi, znacznie ogranicza niepożądane zniekształcenia, zapewniając czysty dźwięk. Słuchawki Creative Aurvana In-Ear3 pozwalają na doświadczanie nagrań dokładnie w takiej postaci, w jakiej je pierwotnie zarejestrowano. Dzięki temu, produkt ten można polecić profesjonalistom - muzykom, krytykom muzycznym, a także wszystkim miłośnikom muzyki.

Co istotne, słuchawki Creative Aurvana In-Ear3 można nosić nawet podczas aktywnych zajęć, bowiem biegnąca nad uchem pętla kabla skutecznie utrzymuje wkładkę w uchu.

Nowe słuchawki Creative sprzedawane są z kompaktowym etui podróżnym, uchwytem na kabel oraz dwoma zestawami precyzyjnie konturowanych, silikonowych wkładek o rozmiarach S, M, L. Ponadto, w firmowym opakowaniu znajdziemy dwa zestawy wkładek piankowych, narzędzie do czyszczenia, które ułatwia zachowanie higieny oraz adapter samolotowy.

Kluczowe cechy słuchawek dousznych Creative Aurvana In-Ear3

- Precyzyjny, zrównoważony, armaturowy tweeter i woofer z pasywną zwrotnicą zapewniają bardziej czyste, gładkie i dokładne odtwarzanie dźwięku. Opatentowana partycja akustyczna oddziela tony wysokie (tweeter) oraz średnie/niskie (woofer), dopóki nie dotrą do kanału słuchowego.

- Inteligentna konstrukcja douszna AuraSeal z komfortowymi, silikonowymi wkładkami dba o wysoki poziom izolacji akustycznej, blokując nawet 98 proc. szumów.

- Biegnąca nad uchem pętla kabla utrzymuje wkładkę w uchu nawet podczas aktywnych zajęć.

- Słuchawki Creative Aurvana In-Ear3, które cechują się kompaktową i lekką konstrukcją, działają jak para dyskretnych głośników studyjnych.

- Słuchawki można przechowywać w dołączonym akrylowym futerale albo w kompaktowym etui podróżnym, które jest wyposażone w wygodny uchwyt na kabel.

Dane techniczne słuchawek Creative Aurvana In-Ear3

- Głośniki: zrównoważone armaturowe

- Zakres częstotliwości: 10Hz ~ 17kHz

- Impedancja: 28

- Czułość (1kHz): 112dB/mW

- Złącze: pozłacana wtyczka 3,5 mm

- Długość kabla: beztlenowy kabel miedziany 1,2 m

- Waga produktu: 13 g

- Dołączone akcesoria: 2 zestawy silikonowych wkładek dousznych o rozmiarach S, M i L, dwa zestawy wkładek piankowych, adapter samolotowy, etui podróżne z uchwytem na kabel, narzędzie do czyszczenia

Ceny i dostępność

Słuchawki Creative Aurvana In-Ear3 będą dostępne w Polsce od lipca 2011. Sugerowana cena detaliczna wynosi od 599 do 649 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy