Czego kobiety w nas nie lubią?

W ankiecie przeprowadzonej w serwisie Kobieta aż 33 proc. internautek odpowiedziało, że w ich partnerach nic je nie martwi! Czy to znaczy, że kobiety wreszcie są z nas zadowolone?

Nie do końca... Główną bolączką kobiet w kontaktach z mężczyznami jest nasza niesamodzielność i niedojrzałość.

Kobiety sądzą, że wielu mężczyzn po prostu nie dorasta. I choć może to być urocze i wiele kobiet tak to postrzega, to jednak do czasu... W prawie każdej przedstawicielce płci pięknej wcześniej czy później obudzi się instynkt macierzyński i chęć założenia własnej rodziny. Wtedy od ciebie będzie oczekiwała dojrzałości i dorosłości. Będzie marzyć o dziecku, ale o waszym dziecku, a nie o Piotrusiu Panie... W ankiecie na brak gotowości do dorosłego życia narzekało aż 19 proc. ankietowanych.

Reklama

Zaraz na drugim miejscu jest kolejny temat - rzeka w kontaktach damsko - męskich. 17 proc. kobiet nie lubi stosunku partnerów do innych kobiet. Oglądanie się na ulicy, szerokie kontakty towarzyskie, koleżanki w pracy, wreszcie wirtualne znajome i bohaterki filmów erotycznych - to wszystko jest źródłem zmartwień naszych partnerek.

9 proc. ankietowanych spośród odpowiedzi wybrało - uzależnienie od matki. Rywalizacja między tymi dwiema ważnymi dla ciebie kobietami jest niemal nieunikniona. Choć od mądrości każdej z osób w tym "trójkącie" zależy, jak ułożą się wasze stosunki.

8 proc. kobiet wybrało agresję - skłonność do awantur, a może nawet czegoś więcej... także martwi respondentki. 7 proc. użala się nad ilością naszych nałogów, a 6 proc. nad rozrzutnością. Istnieją zatem mężczyźni, którzy szastają pieniędzmi, choć wydawałoby się to domeną kobiet...

Tylko 1 proc. ankietowanych odparło, że martwi je rozpieszczanie waszych dzieci. Czy to znaczy, że jesteśmy takimi dobrymi ojcami, czy może wręcz przeciwnie - daleko nam do nadopiekuńczych tatusiów...

Pora na rewanż. Czego wy nie lubicie w swoich kobietach?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy